Active Agrestowa - Duże mieszkania na Krzykach.

Duże mieszkania zlokalizowane w niskich, jednorodzinnych budynkach, otoczone ogródkami, zlokalizowane we Wrocławiu, w jego najatrakcyjniejszych dzielnicach , dodatkowo z przynależnymi garażami są aktualnie jednym z najbardziej poszukiwanych produktów na rynku deweloperskim. Są to idealne rozwiązania dla ludzi poszukujących już nie pierwszego lokum w sowim życiu, ale drugiego lub trzeciego, którzy są wielbicielami życia miejskiego, związanej z tym bliskości wszelkich punktów zaspokajających nawet najbardziej wyszukane potrzeby, i dla których kupno domu poza miastem lub na jego peryferiach nie stanowi żadnej atrakcji.

Komentarzy
Skomentuj autor: Marek Malicki 29.01.2016

O szczegóły dotyczące inwestycji „Active Agrestowa“ zwróciliśmy się do Pani Anety Alczyk:

Mieszkania realizowane w ramach inwestycji „Active Agrestowa“ stanowią dla naszych Klientów namiastkę domu, mają najczęściej ogrody, są przestronne, w większości zostały bezpośrednio połączone z dużymi garażami. Zakup domu we Wrocławiu – to jak wiadomo znacznie poważniejszy wydatek, zakup domu poza Wrocławiem – to z kolei kłopot logistyczny w życiu rodziny.

Czym jeszcze Wasza inwestycja wyróżnia się na tle konkurencji?

Co niespotykane jest na taką skalę u żadnego innego dewelopera – postanowiliśmy zagospodarować nieruchomość wspólną w obrębie osiedla w taki sposób, aby były możliwe na codzień rekreacja i aktywny wypoczynek wyłącznie w jego obrębie. Teren przeplatają ścieżki biegowe i spacerowe, atrakcją będą też urządzone przez nas miejsca spotkań wyposażone w ławki, miejsca do grillowania, siłownie outdoorowe i place zabaw. Mamy zatem nadzieję „wyciągnąć“ na dwór dzieci i młodzież, oderwać ich od komputerów, a ich rodziców również skusić licznymi atrakcjami znajdującymi się poza domem.

Źródło. Deweloper / www.tprinwestycje.pl

Źródło. Deweloper / www.tprinwestycje.pl

Czy można lokale na Państwa inwestycji potraktować również w kontekście dobrej inwestycji finansowej?

Uważam, że tego typu mieszkania willowe przez wiele lat nie będą traciły na atrakcyjności. Wyobrażam sobie, że z czasem, gdy rozkwitną ogrody Klientów, wyrosną nasadzone przez dewelopera drzewa – w połączeniu z miejscami spotkań, siłowniami zewnętrznymi, placami zabaw i alejkami – stanie się to miejsce malowniczym ogrodem. Mamy też Klientów, którzy dostrzegają możliwość wyodrębnienia w obrębie mieszkań położonych na piętrze dodatkowych lokali pod wynajem, lub dla dorosłych już dzieci czy też rodziców. Wszystko to możliwe jest dzięki wyodrębnionym klatkom schodowym w mieszkaniach górnych środkowych.

Czy Ołtaszyn wciąż jest atrakcyjnym miejscem do życia?

Patrząc na rozkwit tego miejsca w ostatnich latach oraz na nieustająco wzrastającą liczbę wielbicieli tej dzielnicy – odpowiedź nasuwa się sama: tak, ludzie chcą tutaj mieszkać. Okolica jest obiektywnie estetyczna i zadbana. Nie buduje się tutaj wysokościowców, nie straszą żadne rudery, każde nowopowstające osiedle jest dopracowane i miłe w odbiorze. Usprawniono też w ostatnich latach infrastrukturę drogową. Zaskakuje wręcz różnorodność restauracji, pizzerii, barów, klubów fitness, miejsc do uprawiania sportów, dostępność szkół i przedszkoli, bliskość parków: Południowego, Skowroniego, Klecińskiego czy nawet Grabiszyńskiego, a także innych terenów rekreacyjnych, np. na Partynicach – to wszystko, czym Ołtaszyn kusi i zatrzymuje ludzi na długie lata ich życia. Sama związana jestem od wielu lat z tą dzielnicą, wcześniej również mieszkałam na południu Wrocławia, na nie wyobrażam sobie przeprowadzki do innej części miasta.

Proszę zobaczyć nasza inwestycję: www.tprinwestycje.pl

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły:

Podobne tematy: