Osiedle Lawendowe Niebo

Lawendowe Niebo w podwrocławskich Radomierzycach to jedna z ciekawszych inwestycji oddanych do użytku w ostatnich miesiącach. Osiedle domków w zabudowie szeregowej łączy w sobie wszystkie cechy których poszukuje współczesny klient – łatwość dojazdu do miasta z zielonym otoczeniem, spokój z komfortem życia oraz estetykę z funkcjonalnym wykończeniem. Zainteresowanie jest duże- większość domów została już sprzedana. 

Komentarzy
Skomentuj autor: Redakcja LAAP 15.01.2013

Domy na osiedlu Lawendowe Niebo to doskonały przykład połączenia funkcjonalności z pięknem. Przestronne przestrzenie (179-208 m2 wraz z poddaszem), duże ogrody (nawet do 723 m2) oraz własny garaż zachwycają rozplanowaniem i pomysłem. Wewnątrz budynków nabywcy znajdą funkcjonalny układ – każdy dom ma dwie kondygnacje (bez skosów) oraz niezagospodarowane poddasze.

Źródło. Deweloper / www.lawendoweniebo.com

Inwestor Lawendowego Nieba duży nacisk położył również na estetykę całego osiedla wybierając trwałe materiały wykończeniowe wysokiej jakości. Do wykończenia elewacji domów wykorzystano kamień dekoracyjny STEGU – IMPERIA, a dachy pokrywają płaskie dachówki firmy BRAAS. Dębowe drzwi firmy Urzędowski zapewniają bezpieczeństwo i doskonale komponują się z elewacjami budynków.

Atutem Lawendowego Osiedla jest również jego położenie – dobry i szybki dojazd do Wrocławia, autostrady A4 i centrów handlowych w połączeniu z zielonym i cichym otoczeniem pozwalają na odpoczynek od codziennego hałasu. Nic dziwnego, że do kupienia pozostały już tylko ostatnie domy.