Nowe mieszkania za 2744zł/m2?

Komentarzy
Skomentuj 26.03.2015

Jak wskazują dane, na obrzeżach Wrocławia w ostatnim czasie powstaje coraz więcej inwestycji mieszkaniowych. Zjawisko takie wydaje się naturalnym trendem, gdyż w cenie kawalerki zakupionej w centrum możemy mieć przestronne mieszkanie, a w wielu przypadkach połączone również z ogrodem. 

Osiedle Rodzinne, jako jeden z kilku deweloperów na rynku wrocławskim, zaczęło budować atrakcyjne mieszkania w bardzo przystępnej cenie na obrzeżach Wrocławia.

Czy to rzeczywiście możliwe jest aby obecnie mieszkanie kosztowało 2744zł/m2?

Tak, na naszym osiedlu rzeczywiście ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 2744, są to mieszkania na piętrze 74,7mkw powierzchni podstawowej z antresolą 26,6mkw, tu trzeba zaznaczyć, że jest ona do samodzielnego wykończenia przez Nabywcę, ale łączna powierzchnia tych dwóch kondygnacji to 101,3 mkw za 277 940zł.
Deweloperzy często zaniżając ceny mieszkań, doliczając finalnie miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, czy inne dodatkowe elementy. My tego nie robimy, w cenie wliczone są już dwa miejsca postojowe, zewnętrzna komórka lokatorska, prywatne schody i współwłasność gruntowa.

Na jakim etapie jest obecnie inwestycja?

Obecnie zbliża się do finiszu budowa pierwszych pięćdziesięciu mieszkań w Smolcu, w tej lokalizacji przygotowujemy się również do budowy małych, a zarazem tanich domów szeregowych. Wszystkie poprzednie inwestycje przy ul. Buforowej we Wrocławiu można traktować jako zakończone i sprzedane, wszystkie więc środki skupiamy aktualnie na inwestycji w Smolcu.

Dlaczego wybrali Państwo akurat tę lokalizację – Smolec?

Przede wszystkim – obiektywnie Smolec to doskonała lokalizacja i dynamicznie rozwijające się osiedle. Chcemy poszerzać ofertę swoich inwestycji, a dzięki nowej lokalizacji możemy przenieść zdobyte już w poprzednich inwestycjach doświadczenie i zaoferować tak samo dobry produkt, w lokalizacji, która zaspokoi potrzeby szerszej grupy klientów. Trzeba tu podkreślić, że mieszkania mają bardzo atrakcyjną cenę, a główną ich zaletą jest niewątpliwie funkcjonalność, metraż i duża liczba miejsc postojowych.

Smolec stał się jakiś czas temu jedną z „sypialni” Wrocławia. Czy lokalizacja lotniska nie wpływa na atrakcyjność inwestycji?

Użycie określenia „sypialnia” nie jest w tym przypadku odpowiednie. Smolec stał się raczej miejscem, w którym można żyć w pełnym znaczeniu tego słowa. Jest już tutaj niejedna restauracja, są sklepy i miejsca rekreacji, a mamy nadzieję, że w sposób naturalny będzie się szybko rozwijała komunikacja miejska.

Lotnisko jest odrębnym tematem. Miejsce, w którym budujemy, nie jest absolutnie narażone na uciążliwości z tego tytułu, z pewnością wiedzą o tym wszyscy mieszkający w Smolcu. Najprościej można to sprawdzić po prostu odwiedzając inwestycję.

Więcej na temat: