Mieszkanie B1_6

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol B1_6
Powierzchnia 74.03m2
Pokoje 3
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Osiedle Verity Rosa powstaje na Grabiszynku - w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia. Bliskość dwóch dużych parków - Grabiszyńskiego i Południowego - sprzyja wypoczynkowi na łonie natury. Położone w pobliżu obiekty rekreacyjne zachęcają do aktywności fizycznej i kultywowania zdrowego trybu życia. Atutem osiedla Verity Rosa są również doskonałe połączenia komunikacyjne z innymi częściami miasta.

Naszym celem jest stworzenie atmosfery radości i optymizmu, pozwalającej na relaks i swobodną samorealizację. Chcemy abyś we własnym mieszkaniu czuł się wyjątkowo. Verity Rosa to kameralne, chronione osiedle o nowoczesnej i eleganckiej architekturze.
W sześciu czterokondygnacyjnych budynkach przewidziano 76 mieszkań o powierzchni 50-87m2, do wyboru i indywidualnego zaaranżowania przez Ciebie. Każde z nich będzie miało funkcjonalny układ, który dopełni przestronny taras.

Do budowy osiedla Verity Rosa użyjemy materiałów najwyższej jakości. Mieszkania oraz części wspólne zostaną wykończone w podwyższonym standardzie deweloperskim. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, dostępne z poziomu podziemnego parkingu, co zwiększy komfort użytkowania.

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych jest dla nas bardzo istotne. Osiedle Verity Rosa będzie ogrodzone i monitorowane przez całą dobę. Oferowane w standardzie wideofony oraz interkom, który zapewni łączność z pracownikiem ochrony, stanowią dodatkowe zabezpieczenie. 

Inwestor:


Verity Development
ul. św. Antoniego 2/4
50-073 Wrocław

tel. 71 719 87 20
email: sales@veritydevelopment.com

veritydevelopment.com

Historia:

Verity Development jest polską firmą z siedzibą we Wrocławiu.
W ciągu ostatnich kilku lat działalności na polskim rynku Verity Development stało się wiodącym doradcą w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości, inwestycji deweloperskich oraz w zakresie zarządzania kapitałem i doradztwa inwestycyjnego. Inwestujemy w różne sektory rynku nieruchomości, a nasze portfolio stanowią w 50% projekty mieszkaniowe, w 40% biurowe; pozostała część to powierzchnie usługowe.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: