Verity Rosa

Elegancja wśród ciszy i zieleni.

25.01.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Blacharska 20, 53-206 Wrocław
Planowana data oddania inwestycji gotowe do oddania
Całkowita ilość lokali 76
Liczba kondygnacji 4
Standard podwyższony standard deweloperski
Media instalacja telefoniczna, internetowa, telewizyjna
Informacje dodatkowe balkony, tarasy, ogródki, windy, parking podziemny, plac zabaw
Zabezpieczenia drzwi antywłamaniowe, monitoring

Opis inwestycji

Osiedle Verity Rosa powstaje na Grabiszynku - w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia. Bliskość dwóch dużych parków - Grabiszyńskiego i Południowego - sprzyja wypoczynkowi na łonie natury. Położone w pobliżu obiekty rekreacyjne zachęcają do aktywności fizycznej i kultywowania zdrowego trybu życia. Atutem osiedla Verity Rosa są również doskonałe połączenia komunikacyjne z innymi częściami miasta.

Naszym celem jest stworzenie atmosfery radości i optymizmu, pozwalającej na relaks i swobodną samorealizację. Chcemy abyś we własnym mieszkaniu czuł się wyjątkowo. Verity Rosa to kameralne, chronione osiedle o nowoczesnej i eleganckiej architekturze.
W sześciu czterokondygnacyjnych budynkach przewidziano 76 mieszkań o powierzchni 50-87m2, do wyboru i indywidualnego zaaranżowania przez Ciebie. Każde z nich będzie miało funkcjonalny układ, który dopełni przestronny taras.

Do budowy osiedla Verity Rosa użyjemy materiałów najwyższej jakości. Mieszkania oraz części wspólne zostaną wykończone w podwyższonym standardzie deweloperskim. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, dostępne z poziomu podziemnego parkingu, co zwiększy komfort użytkowania.

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych jest dla nas bardzo istotne. Osiedle Verity Rosa będzie ogrodzone i monitorowane przez całą dobę. Oferowane w standardzie wideofony oraz interkom, który zapewni łączność z pracownikiem ochrony, stanowią dodatkowe zabezpieczenie. 

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Verity Development
ul. św. Antoniego 2/4
50-073 Wrocław

tel. 71 719 87 20
email: sales@veritydevelopment.com

veritydevelopment.com

Historia:

Verity Development jest polską firmą z siedzibą we Wrocławiu.
W ciągu ostatnich kilku lat działalności na polskim rynku Verity Development stało się wiodącym doradcą w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości, inwestycji deweloperskich oraz w zakresie zarządzania kapitałem i doradztwa inwestycyjnego. Inwestujemy w różne sektory rynku nieruchomości, a nasze portfolio stanowią w 50% projekty mieszkaniowe, w 40% biurowe; pozostała część to powierzchnie usługowe.

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia Pokoje Kondygnacja Cena Status Rzuty Szczegóły
A2_1 67.98 m² 3 parter zapytaj Wolne
B1_6 74.03 m² 3 1 zapytaj Wolne
B2_11 52.25 m² 2 3 zapytaj Wolne
A3_1 67.65 m² 3 parter zapytaj Wolne
B1_3 74.50 m² 3 parter zapytaj Wolne
B1_5 54.65 m² 2 1 zapytaj Wolne
B2_8 54.75 m² 2 2 zapytaj Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: