Mieszkanie MB/0/3

28.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol MB/0/3
Powierzchnia 53.53m2
Pokoje 2
Kondygnacja parter
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Aviator Park to wielorodzinny kompleks mieszkaniowy realizowany jako inwestycja komercyjna TBS "Wygodne Mieszkanie". Położony w zachodniej części Wrocławia, przy ul. Idzikowskiego, w dzielnicy Gądów Mały.
W ramach przedsięwzięcia powstanie jeden budynek (jedenaście klatek), przy czym jego realizacja będzie odbywała się w dwóch etapach:
ETAP I- klatki E,F,G,H,I,J,K- 115 lokali mieszkalnych, 2 lokale usługowe, 124 miejsca parkingowe
ETAP II- klatki A,B,C,D- 69 lokali mieszkalnych, 61 miejsc parkingowych.
Projekt został stworzony przez architektów z wrocławskiej Pracowni Projektowej "Walas". Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne oraz jedną kondygnację podziemną (pod częścią mieszkalną oraz pod patio).
W budynku znajdziemy pełen przekrój mieszkań, zarówno wygodne kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz przestronne apartamenty. Każde mieszkanie posiada balkon, a mieszkańcy apartamentów z ostatnich kondygnacji do swej dyspozycji mają duże tarasy. W podziemiu zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, z wydzielonymi zamykanymi boksami.
Przy budowie wykorzystujemy sprawdzone, tradycyjne technologie: ściany murowane z bloczków Silca, stropy żelbetowe typu FILIGRAN, tynki zewnętrzne strukturalne, ocieplane styropianem.
Komunikację między piętrami zapewniają nowoczesne, cichobieżne windy. W budynku rozprowadzone są sieci teleinformatyczna, domofonowa oraz telewizyjna. Deweloper zapewnia w standardzie także drzwi antywłamaniowe.
Mieszkańcy w ciepło zaopatrywani będą z sieci miejskiej za pośrednictwem węzełków przymieszkaniowych, które pozwolą nie tylko na dowolne zarządzanie ciepłem, ale także na minimalizację kosztów.
Projekt przykłada niezwykłą wagę do detali, stąd też wykończenie to połączenie drewna, metalu, szkła i kamienia naturalnego. Wszystko to nadaje budynkowi nowoczesny, elegancki wygląd, zgodny z aktualnymi trendami w architekturze. Aviator Park jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

Inwestor:


"Wygodne Mieszkanie" Sp. z o.o.
ul. Przyjaźni 2a1
53-030 Wrocław

tel. 71 339 74 89
email: sprzedaz@aviatorpark.pl

aviatorpark.pl

Historia:

Inwestycja Awiator Park realizowana jest przez Spółkę Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Wygodne Mieszkanie" Sp. z o.o. Firma powstała w 1999 roku z myślą o realizacji przedsięwzięć mieszkaniowych komercyjnych oraz w formie towarzystw budownictwa społecznego.Ponadto Spółka prowadzi działalność w zakresie generalnego wykonawstwa oraz zarządzania nieruchomościami.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: