Mieszkanie A7-III-1

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol A7-III-1
Powierzchnia 77.35m2
Pokoje 4
Kondygnacja 2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Ołtaszyn, przy ul. Bursztynowej. Leży w południowo-wschodniej, najwyżej położonej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki, z dala od miejskiego zgiełku i zatłoczonych chodników.

Budynki przy Bursztynowej dają gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i wysokiego standardu zamieszkiwania. Dach kryty dachówką oraz wyważona kolorystyka fasad doskonale harmonizują z otaczającą przyrodą i okolicznymi zabudowaniami. Na parterze znajdują się przestronne tarasy, a na wszystkich pozostałych kondygnacjach balkony. Budynki będą wyposażone w platformy umożliwiające osobom niepełnosprawnym dostęp na pierwszy poziom mieszkalny.

Dla zmotoryzowanych przewidziano podziemny garaż wielostanowiskowy z boksami garażowymi i miejscami postojowymi. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie bawić się na ogrodzonym placu zabaw. Nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne rozwiązania techniczne umożliwią właścicielom dbałość o naturę i środowisko, ale również oszczędności finansowe. W mieszkaniach zastosowano bowiem ekonomiczne, kondensacyjne piece gazowe z funkcją odzysku ciepła ze spalin. Każdy lokal posiada domofon, gniazdo instalacji internetowej, telefonicznej oraz telewizji naziemnej i satelitarnej.

Osiedle przy ul. Bursztynowej to kompleks 16 trzykondygnacyjnych budynków, w których powstanie łącznie 95 mieszkań, oddawanych do użytku w deweloperskim standardzie wykończenia. W ofercie znajdują się lokale dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe, metrażem dostosowane do potrzeb każdego klienta - od 44 do 112 m2. W mieszkaniach na drugim piętrze zaplanowano antresole.

Inwestor:


Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
ul. Grabiszyńska 85
53-503 Wrocław

71 342 88 80
email: : b.czeczot@wpb.wroc.pl

www.wpb.wroc.pl

Historia:

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane to firma deweloperska, której działalność od pięćdziesięciu lat wpisuje się w wielkomiejski krajobraz Wrocławia.
Spośród firm działających wyłącznie w branży mieszkaniowej jest jedyną, która może poszczycić się tak długą historią i tak długą listą sukcesów. W budynkach wzniesionych przez to przedsiębiorstwo mieszka co szósty mieszkaniec stolicy Dolnego Śląska.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: