Mieszkanie A1.407

29.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol A1.407
Powierzchnia 36.50m2
Pokoje 1
Kondygnacja 4
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Angel Wings to nowoczesne osiedle w centrum Wrocławia. Zlokalizowane w pięknej okolicy nieopodal rzeki Oławy, oddalone zaledwie parę kroków od wrocławskiego Rynku, jest idealnym miejscem by tworzyć wyjątkową przyszłość dla siebie i swoich bliskich.

Kompleks zaprojektowano tak, by zapewniał mieszkańcom prywatność i intymność, a jednocześnie umożliwiał im poczuć wyjątkowego ducha stolicy Dolnego Śląska. Obszerne tarasy, wewnętrzny plac z fontanną i zanurzony w zieleni skwer pozwalają na odrobinę relaksu w przytulnej atmosferze, zaś rozległe przeszklenia dają możliwość podziwiania wyjątkowej panoramy miasta.

Pierwszą, przylegającą bezpośrednio do nadbrzeża fazę A budnku umiejscowiono w północno-zachodniej części całego kompleksu, od strony ulicy Walońskiej. Powstału zarówno wygodne mieszkania jak i prestiżowe, przestronne apartamenty oraz lokale użytkowe - wszystko w otoczeniu wewnętrznej piazzy, nadrzcznej promenady i zielonych tarasów.

Kolejną fazę - B - usytuowano przy wschodniej ścianie fazy A. Składać się na niż będzie 17-piętrowy budynek otoczony niższymi budynkami towarzyszącymi. Podobnie jak w poprzedniej fazie inwestycji znajdują się w niej mieszkania, apartamenty oraz lokale użytkowe otoczone zielonymi skwerami.

Faza C to biurowa część inwestycji Angel Wings usytuowana przy ulicy Traugutta. kilkukondygnacyjny budynek biurowy klasy A+/A z wewnętrznym, zielonym dziedzińcem będzie mieścił również część sportowo-rekreacyjną.

Całość zamykać będzie faza D, kolejna mieszkalna część projektu: drugi wysoki budynek wraz z niższymi budynkami o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym.

Inwestor:


Wings Development Sp. z o.o.
ul. Walońska 11/4U
50-413 Wrocław

tel. 71 770 99 31
email: office@angelwings.pl

www.angelwings.pl

Historia:

Wings Development Sp. z o.o. jest spółką celową powołaną w celu realizacji oraz finansowania projektu Angel Wings we Wrocławiu.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: