Mieszkanie A.V.1

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol A.V.1
Powierzchnia 43.80m2
Pokoje 2
Kondygnacja 4
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Nowa planowa inwestycja "Osiedle Centrum" położona będzie na granicy Starego Miasta oraz Południa w ścisłym centrum Wrocławia. Największą zaletą niniejszej inwestycji niewątpliwie jest lokalizacja, która zapewnia doskonałe warunki dla osób chcących zamieszkać w centralnej części Wrocławia.

Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń to efekt współpracy naszego Działu Planowania z renomowaną Pracownią Projektową APP Konrzewski.
"Osiedle Centrum" oferuje 60 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o wymiarach od 22 mkw do 82 mkw z balkonami, jedno oraz dwupoziomowe na ostatnich dwóch kondygnacjach. Na pierwszych dwóch kondygnacjach znajdować się będzie dwadzieścia osiem lokali usługowych z bezpośrednim dostępem od ulicy Kościuszki i Dworcowej.

Ponieważ jest to budynek pięcio kondygnacyjny w każdej klatce schodowej jest winda, która pierwszy przystanek ma w piwnicy, zapewnia to odpowiedni komfort osobom, które wymagają tego tupu komunikacji w obiekcie. W piwnicy będzie zlokalizowany parking, który zapewni obsługę parkingową.

Do każdego mieszkaniu zostaną doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne, TV-SAT, Internet ,telefon , wideofon. Inwestycja będzie monitorowana systemem video, do którego będzie miał dostęp każdy z mieszkańców w swoim telewizorze na określonych kanałach w czasie rzeczywistym, a administrator obiektu do zapisów archiwalnych.

Inwestor:


INTER-ES Deweloper
ul. Jana Długosza 33
50-428 Wrocław

tel. 71 323 15 50, 71 323 15 40
email: mr@inter-es.pl

www.deweloper-is.pl

Historia:

Firma INTER-ES powstała w 1989 roku we Wrocławiu. Od początku działalności koncentrowała się na branży nowych technologii IT. Z początkiem roku 2000 w naszej grupie wyodrębniła się gałąź, której celem jest budowa mieszkań.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: