Mieszkanie A.B.34

29.04.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol A.B.34
Powierzchnia 133.78m2
Pokoje 4
Kondygnacja 5
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Botanica Residence to apartamentowiec położony w samym sercu Wrocławia, w którym wszystko – od wyboru miejsca po kolorystykę elewacji – jest dokładnie przemyślane. To kwintesencja elegancji i prestiżu. Ideą przewodnią inwestycji jest połączenie uroku natury z pięknem nowoczesności. Botanica Residence świetnie komponuje się z otoczeniem – forma architektoniczna współgra z istniejącą zabudową, a roślinne aplikacje na południowej ścianie budynku nawiązują do sąsiadującego Ogrodu Botanicznego. Rangę obiektu podkreśla znakomita lokalizacja i wyjątkowa architektura Starego Miasta.

W Botanica Residence z pewnością każdy znajdzie to, czego potrzebuje. W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty oraz lokale biurowe i usługowe.

Lokalizacja

Lokalizacja to niewątpliwie jeden z największych walorów inwestycji. Botanica Residence to idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać w dużym mieście, a jednocześnie w zielonej okolicy.

Botanica Residence powstaje na rogu ulic Sienkiewicza i Matejki, czyli w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego, w samym sercu miasta. Bliskość centrum, a co za tym idzie – ogromna ilości sklepów i punktów usługowych (niedaleko znajduje się m.in. Pasaż Grunwaldzki i Galeria Dominikańska), to niezwykła wygoda oraz oszczędność czasu w kwestii zakupów. Szeroko rozbudowana sieć komunikacyjna pozwoli Ci szybko i łatwo przedostać się nawet w najdalsze zakamarki Wrocławia. Bliskie położenie terenów rekreacyjnych sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Z tarasów Botanica Residence rozciąga się przepiękny widok na zabytkową dzielnicę Ostrów Tumski – perłę Wrocławia. Bogata historia i wyjątkowa architektura tego miejsca tworzą niesamowity, nastrojowy klimat. Zaciszne alejki kryją liczne kościoły i zabytki sztuki sakralnej, w tym Katedrę św. Jana Chrzciciela. Magiczne uliczki Ostrowa Tumskiego to idealna trasa na romantyczny spacer, prowadząca przez Most Tumski, zwany Mostem Zakochanych, aż na Wyspę Słodową.

Inwestor:


DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.
ul. Damrota 33, lokal nr 2
50-306 Wrocław

tel. 660 419 695
email: sprzedaz@dom-developer.pl

www.domdeveloper.com.pl

Historia:

DOM.developer to doświadczona i pełna energii grupa osób, która sprawnie, kompetentnie i jednocześnie elastycznie kieruje całym procesem deweloperskim: od przemyślanego doboru lokalizacji, poprzez wybór najnowocześniejszych technologii, technik i materiałów, po zarządzanie inwestycjami, prace wykończeniowe i pomoc Państwu w wyborze mieszkania najlepiej dopasowanego do potrzeb i oczekiwań.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: