Mieszkanie 7.3

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol 7.3
Powierzchnia 91.38m2
Pokoje 3
Kondygnacja parter
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Osiedle „Zielony Szelest”, składa się z trzech budynków trzy i czterokondygnacyjnych, położonych w malowniczej dzielnicy Wrocławia – Ołtaszyn, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5-9. Są to gotowe do odbioru mieszkania wraz z aktem notarialnym.

Dzięki usytuowaniu budynków, architekturze, użytych podczas realizacji materiałów budowlanych (granit, wysokiej jakości stolarka, drzwi antywłamaniowe, rolety rolety antywłamaniowe w oknach każdej kondygnacji) zasługują one na zakwalifikowanie ich jako lokale apartamentowe.

W ofercie znajdziecie Państwo mieszkania od 65m2 do 99m2 jedno i dwukondygnacyjne. Do każdego mieszkania przydzielona jest komórka lokatorska, większość mieszkań posiada balkony lub tarasy od 3m2 do 23m2.

Budynki przekazywane są klientom w stanie deweloperskim. Wyposażone są w kompletną instalację elektryczną wraz z osprzętem, wodno-kanalizacyjną, grzewczą (wraz z kaloryferami), zainstalowane są wysokiej klasy wejściowe drzwi antywłamaniowe, stolarka okienna z pięciokomorowych profili – wyposażona w rolety antywłamaniowe – zapewnia komfort cieplny oraz akustyczny.

Klatka schodowa, którą wykańczamy zawsze z kilkutygodniowym opóźnieniem w celu naprawy ewentualnych uszkodzeń spowodowanych przez firmy remontowe aranżujące mieszkania naszym klientom, wyłożona jest naturalnym kamieniem (granit) podkreślając prestiżowy charakter osiedla.

Aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa instalujemy również nowoczesny system dozoru elektronicznego wraz z rejestratorami obrazu z kamer zainstalowanych w garażu podziemnym oraz na terenie osiedla.

Dzięki usytuowaniu osiedla na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej mieszkaniec ma zagwarantowane bardzo spokojne otoczenie, łatwy i szybki dostęp do centrum handlowego Bielany(około 10 min jazdy samochodem) gdzie znajdują się największe sklepy wielkopowierzchniowe we Wrocławiu, łatwy dojazd do autostrady A4 ale również prosty i szybki dostęp do centrum miasta, do którego prowadzi prosta droga na pokonanie której potrzeba około 10-15min.

Osobom niepełnosprawnym oferujemy bezpieczne miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania usytuowane dogodnej lokalizacji na terenie osiedla.

Inwestor:


INTER-ES Deweloper
ul. Jana Długosza 33
50-428 Wrocław

tel. 71 323 15 50, 71 323 15 40
email: mr@inter-es.pl

www.deweloper-is.pl

Historia:

Firma INTER-ES powstała w 1989 roku we Wrocławiu. Od początku działalności koncentrowała się na branży nowych technologii IT. Z początkiem roku 2000 w naszej grupie wyodrębniła się gałąź, której celem jest budowa mieszkań.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: