Mieszkanie 61D

09.03.2015

Informacje o mieszkaniu

Sybol 61D
Powierzchnia 51.13m2
Pokoje 3
Kondygnacja 9
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Witaj we Wrocławiu, jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast Europy. Na południe od centrum miasta, w przywracanej do życia części miasta, powstaje Centrum Południowe.

Ten wyjątkowy projekt urbanistyczny inspirowany jest klimatem miast południa Europy. Przedsięwzięcie, którego główne przesłanie to harmonia między człowiekiem a otoczeniem, wyrośnie na terenie o powierzchni niemal 4,5ha.

Nowoczesna architektura odmieni oblicze miasta a funkcjonalne budynki, podniosą komfort życia mieszkańców, inwestorów i gości.

Tutaj będzie można pracować, spotykać się w ulubionych restauracjach, robić zakupy czy relaksować się na świeżym powietrzu.

Centrum Południowe  to najnowsze rozwiązania technologii budowlanej. Konstrukcja wykonana z elementów żelbetonowego szkieletu ze ścianami murowanymi, świetnie docieplonymi ścianami zewnętrznymi gwarantuje trwałość. Okładziny fasad to niezwykle wytrzymały alukobond dodający budynkowi lekkości i nowoczesnego charakteru.

W wewnętrznych dziedzińcach półprywatny charakter elewacji podkreślają drewnopochodne panele. Solidna stolarka okienna wykonana zostanie w systemie beznadprożowym co zapewni doskonałe warunki doświetlenia pomieszczeń.

Wybór mieszkań odpowiada zróżnicowanym potrzebom przyszłych mieszkańców Centrum Południowego. Od kameralnych studio do przestronnych apartamentów, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Inwestor:


GP-Investments Sp. z o.o.
ul. Gwiaździsta 36
53-413 Wrocław

tel. +48 71 729 79 79
email: infowroclaw@gpinvestments.com.pl

www.gpinvestments.com.pl

Historia:

GP-Investments Sp. z o.o. należy do jednego z czołowych developerów w Hiszpanii - Grupo PRASA. Spółka realizuje projekty deweloperskie w największych miastach Polski.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: