Mieszkanie 3.6

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol 3.6
Powierzchnia 50.01m2
Pokoje 2
Kondygnacja 2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Budynek jest czterokondygnacyjny. Przyszli lokatorzy wybierać mogą spośród  jedno-, dwu- i trzypokojowych mieszkań o metrażu od 31 do 63 mkw. Mieszkania na parterze z ogródkami. Wszystkie będą posiadać balkony.

Lokale oddawane są do użytku w podwyższonym standardzie deweloperskim. Mieszkańcy do swojej dyspozycji będą mieli podziemny parking z wydzielonymi miejscami postojowymi. Teren posesji wokół budynku będzie ogrodzony. Plac zabaw dla dzieci.
 
Niewątpliwym atutem inwestycji jest kameralny charakter budynku mieszkalnego oraz dobra lokalizacja, willowa okolica i tereny spacerowe nad rzeką. Łatwo stąd dostać się do wielu miejsc we Wrocławiu. Z przystanku autobusowego, zlokalizowanego kilka kroków od budynku, odjeżdżają linie: 107, 119, 319.

W pobliżu są: sklepy spożywcze, przychodnia, szkoła podstawowa oraz przedszkole. Amatorzy zakupów zaspokoją swoje potrzeby w centrum handlowym Factory, do którego samochodem dojechać można zaledwie w 5 min.

Inwestor:


Wrodombud Deweloper
ul. Kościuszki 108a/4
50-441 Wrocław

tel. 78-99-223
email: biuro@wrodombud.pl

www.wrodombud.pl

Historia:

Wrodombud Deweloper Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością we Wrocławiu jest sprawdzonym i doświadczonym partnerem dla osób zamierzających stać się posiadaczami nowego mieszkania.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: