Mieszkanie 23/I

01.06.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol 23/I
Powierzchnia 46.75m2
Pokoje 1
Kondygnacja 3
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Wyspa Mieszczańska to nowa inwestycja zlokalizowana w centralnej części Wrocławia, na wyspie Kępa Mieszczańska, przy ulicy Dmowskiego. Położone w bliskim sąsiedztwie Rynku wyjątkowe miejsce urzeka malowniczym usytuowaniem między ramionami Odry Południowej i Północnej. To jeden z najciekawszych terenów miasta, gdzie bogata przeszłość zderza się z nowoczesną przyszłością, oferując swoim mieszkańcom atrakcyjną i komfortową do mieszkania oazę spokoju w sercu tętniącego życiem Wrocławia. Rozległe tereny zielone oraz bulwary nad Odrą stwarzają nieograniczone wręcz możliwości wypoczynku i aktywnego spędzania czasu. Bogate i ambitne plany inwestycyjne zakładają pełne wykorzystanie potencjału wyspy, która wkrótce stanie się centrum życia kulturalnego i rodzinnego mieszkańców Wrocławia.

Symbioza nowoczesności i natury

Inwestycja doskonale wpisuje się w krajobraz miejsca, stając się pożądanym wrocławskim adresem. Zwarta bryła z ciekawie prezentującą się elewacją i subtelnymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie komponuje się z malowniczym otoczeniem. Kolorystyczne wykończenia fasady, jej struktura i stylowe panele międzyokienne tworzą atrakcyjnie wyglądający budynek. Za estetyką stoją solidne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne i trwałe technologie.

Na sześciu kondygnacjach budynku znajduje się 108 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oraz lokal usługowy na parterze. Do dyspozycji mieszkańców są garaż podziemny i garaże na parterze oraz komórki lokatorskie. Mając na uwadze najwyższy komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, wszystkie tereny wokół budynku starannie zaaranżowano, a osiedle ogrodzono.

Dogodna lokalizacja i bliskość wrocławskiego Rynku zapewniają bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową. Najlepsze wrocławskie restauracje są w zasięgu ręki. Miłośników aktywnego wypoczynku zainteresuje szeroka oferta znajdujących się w sąsiedztwie fitness klubów. Usytuowane w okolicy szkoły, przedszkola i centra handlowe czynią Wyspę Mieszczańską komfortowym i atrakcyjnym miejscem do życia. Ogromnym atutem inwestycji jest również rozbudowana i wygodna komunikacja z centrum miasta, liczne linie tramwajowe i autobusowe dopasowane do potrzeb mieszkańców.

Inwestor:


DOM-INVEST Sp. z o.o.
ul. Zwycięska 12G/1
53-033 Wrocław

tel. 71 790 40 00
email: sprzedaz@dom-invest.com.pl

www.dom-invest.com.pl

Historia:

Dom-Invest Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu to spółka ze 100% udziałem Skarbu Państwa, która powołana została przez Agencję Mienia Wojskowego w 1999 roku. Zajmuje się komercyjnym zagospodarowywaniem powojskowych nieruchomości przejmowanych przez Agencję Mienia Wojskowego od Ministerstwa Obrony Narodowej.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: