Mieszkanie 09A

10.01.2016

Informacje o mieszkaniu

Sybol 09A
Powierzchnia 81,6m2
Pokoje 3
Kondygnacja parter
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

ACTIVE AGRESTOWA powstaje w sąsiedztwieOłtaszyna i Partynic – jednych z najpięknieszych osiedli na wrocławskich Krzykach, których serce stanowi kompleks rekreacyjno-sportowy z Torem Wyścigów Konnych i Miasteczkiem Western Jack’s City.

W niedużej odległości od tych dzielnic znajdują się atrakcyjne miejskie parki: Kleciński, Południowy i Skowroni, a takżeZamek Topaczw miejscowości Ślęza – dostępne dla wielbicieli spacerów i rekreacji na świeżym powietrzu. Dla biegaczy z kolei nie lada wyzwanie stanowi Park Grabiszyński, kuszący długimi alejkami, rozległymi boiskami, otoczonymi wybujałą roślinnością, imponujcymi stuletnimi drzewami.

Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Active Agrestowa na byłych terenach bazy wojskowej zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) przewidziano park, tereny rekreacyjne i publiczne inwestycje oświatowe.
Treść planu miejscowego jest odpowiedzią na trwającą od kilku lat debatę społeczną na temat potrzeb wrocławskiego Ołtaszyna i Partynic. Rozwojowi tychże okolic towarzyszy nieustanny rozrost infrastruktury gastronomicznej, handlowej i spotrowo- rekreacyjnej. Nawet krótki spacer pobliskimi ulicami unaoczni każdemu dostępność rozmaitych atrakcji, zapewniających zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych potrzeb spożywczych, sportowych i kulinarnych.

Osiedle ACTIVE AGRESTOWA otoczone jest terenami oznaczonymi w mpzp jako ZP (zieleń parkowa), ponadto zdystansowane jest istotnie w stosunku do głównych arterii dzielnicy, czyli ulic Zwycięskiej i Ołtaszyńskiej, co przesądza o jego ustronności i wolności od miejskiego zgiełku.

Inwestor:


TPR Inwestycje
ul. Granitowa
52-235 Wrocław

tel. 500 838 100
email: biuro@tprinwestycje.pl

tprinwestycje.pl/

Historia:

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: