M-2.2

03.01.2015

Informacje o mieszkaniu

Sybol M-2.2
Powierzchnia 41.58m2
Pokoje 2
Kondygnacja 2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Jordanowska to nowa ciekawa oferta mieszkaniowa we Wrocławiu. Spokojna, bezpieczna okolica, bliskość głównych węzłów komunikacyjnych oraz najwyższe standardy realizacji obiektu tworzą tu znakomite warunki do życia w pobliżu wielkomiejskiego centrum. Inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Oporowie posiadającym bogatą historię. Inwestycja mieści się w rejonie szkoły podstawowej nr 15 oraz gimnazjum nr 40 - jednych z najlepszych wrocławskich szkół.

Przy spokojnej ulicy Jordanowskiej powstaje nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z windą, zaprojektowany z uwzględnieniem aktualnych wyznaczników wygody. Dla mieszkańców przygotowane zostały przytulne 2, 3 i 4 pokojowe lokale z dostępem do nowatorskich rozwiązań technologicznych, takich jak praktyczny system sterowania ogrzewaniem, podgląd z kamer monitoringu i mechanizmy otwierające automatycznie furtki, drzwi i bramy dla aut, identyfikujące mieszkańca np. po jego smartfonie. Mieszkania w stanie deweloperskim, zostaną oddane do użytku w 4Q 2016r.

W obiekcie dostępne będą ponadto komórki lokatorskie. Na zewnątrz natomiast zostanie wydzielony obszar z naziemnymi miejscami postojowymi dla pojazdów. Ogrodzony i wyposażony w monitoring z podglądem dostępnym dla lokatorów teren stanowi przy tym gwarancję poczucia bezpieczeństwa. A przyjemne dla oka wykończenie budynku oraz atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni wokół (ogródki przypisane do mieszkań umiejscowionych na parterze) zapewnią miłe wrażenia przy każdym wejściu na teren inwestycji. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

Inwestycja Jordanowska to:

  • 24 komfortowo wykończone mieszkania z balkonami lub ogródkami
  • Znakomita lokalizacja w pobliżu węzłów komunikacyjnych
  • Przyjemne otoczenie
  • Praktyczne wykorzystanie najnowszych technologii użytkowych
  • Skuteczne systemy bezpieczeństwa

W ramach aktualnej ofert cenowej w inwestycji są dostępne mieszkania spełniające kryteria programu Mieszkania dla Młodych. Dodatkowym atutem jest to, że Deweloper zapewnia środek ochrony jakim jest rachunek powierniczy prowadzony dla każdego nabywcy.

Inwestor:


Jordanowska Sp. z o.o.
ul. Ołtaszyńska 82/3
53-034 Wrocław

tel. 607 522 448
email: sprzedaż@jordanowska.pl

jordanowska.pl//

Historia:

Spółka JORDANOWSKA sp. z o.o. została zawiązana w celu prowadzenia szeroko rozumianej działalności deweloperskiej. Obecnie realizowanym projektem jest budowa budynku wielorodzinnego przy ul. Jordanowskiej na wrocławskim Oporowie. 

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: