D3/III/5

04.06.2020

Informacje o mieszkaniu

Sybol D3/III/5
Powierzchnia 31,22m2
Pokoje 1
Kondygnacja 2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Mieszkania na osiedlu Papillon 2

Budynki na osiedlu Papillon 2 oferują wiele pięknych i ustawnych mieszkań, o zróżnicowanym metrażu (od 30 do 65m2). Do wyboru są lokale z ogródkiem, tarasem lub balkonem.

Ich atutem jest doskonały rozkład pomieszczeń, pozwalających na dowolne aranżacje. Łatwo zaplanować kącik do pracy, strefę dzienną oraz miejsce dla dzieci. Przemyślany układ zapewnia minimalizację przestrzenni potrzebnej na komunikację, jednocześnie gwarantując dobry dostęp do każdego pokoju.

Zaletą mieszkań jest wysoki standard wykończenia. Deweloper stosuje materiały o dobrych parametrach termicznych oraz sprawdzonej trwałości. Gwarantują one bezproblemowe użytkowanie przez lata. Każdy lokal jest budowany jak „dla siebie”!

Lokalizacja

Stabłowice cieszą się powodzeniem na rynku nieruchomości i są chętnie wybieranym miejscem zamieszkania. Wszystko dzięki doskonałemu połączeniu wygód miasta z otoczeniem przyrody.

To idealne miejsce dla miłośników zieleni i natury.

W bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji znajduje się Park Stabłowicki i Leśnicki, staw oraz rzeka, pozwalające na długie spacery, a także będące świetnym miejsce do zabaw z dziećmi. To także idealne miejsce na trening - jogging lub jazdę rowerem. Dobrze rozwinięta sieć ścieżek rowerowych ułatwia komunikację, a także zapewnia możliwość „wyrwania się” z miasta, bez wyjeżdżania poza jego granice.

Mieszkając na Stabłowicach nie trzeba rezygnować z wygód. Na osiedlu znajdują się punkty usługowe (m.in. sklepy, fryzjer), przychodnia oraz obiekty edukacyjne. W 2017 roku zakończona zostanie budowa szkoły podstawowej i przedszkola dla maluchów wraz z infrastrukturą sportową (boiska, bieżnia, place zabaw). Wszystko w otoczeniu kameralnych budynków mieszkalnych.

Przemyślane inwestycje sprawiają, że Stabłowice są wyjątkową dzielnicą. To doskonałe miejsce do mieszkania dla rodzin z dziećmi, singli kochających sport i imprezy oraz osób starszych. Dzięki zrównoważonemu rozwojowi okolicy każdy będzie mógł się tu poczuć jak w domu!

Inwestor:


Salwirak Sp. z o.o.
ul. Oliwkowa 14/15
54-054 Wrocław

tel. 71 733 06 06
email: sekretariat@salwirak.pl

www.salwirak.pl

Historia:

Salwirak Sp. z o.o. buduje nieprzerwanie od 1981 roku. Projektujemy i realizujemy obiekty w generalnym wykonawstwie w Polsce i za granicą. Podejmujemy się budowania od podstaw ale też przeprowadzamy remonty dużych obiektów użyteczności publicznej w wysokim standardzie wykończenia.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: