Osiedle Kiełczów - Wilczyce

15.05.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja 51-361 Wilczyce
Zakresy cen 399 000 zł - 399 000 zł
Planowana data oddanie inwestycji II kwartał 2013
Całkowita ilość lokali 16
Liczba kondygnacji 3
Media instalacja wodna, gazowa, energetyczna
Informacje dodatkowe balkony, ogrody, miejsca postojowe
Zabezpieczenia teren ogrodzony - ogrodzenie systemowe metalowe

Opis inwestycji

Niewielkie kameralne osiedle składać się będzie z 22 budynków jednorodzinnych zabudowie szeregowej oraz 2 budynków wielorodzinnych. W budynkach jednorodzinnych zlokalizowane będą mieszkania o powierzchni 115m2 z działką powierzchni ok 260 m2 w budynkach wielorodzinnych zlokalizowane będą mieszkania o powierzchni od 51 do 112 m2, 2, 3 i 4 pokojowe. Dwa budynki wielorodzinne i I etap domów szeregowych został przekazany już mieszkańcom. Przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń mieszkań umożliwia dużą elastyczność aranżacji wnętrz.

Osiedle znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Wilczyce, bezpośrednio przy trasie Kiełczów - Wrocław Psie Pole. Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki i łatwy dostęp do centrum miasta (ok 10 km od Rynku). W okolicy osiedla znajduje się przystanek autobusów podmiejskich, sklepy, szkoła i przedszkole. Najbliższe otoczenie osiedla to tereny przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, jak również obszary zieleni. Lokalizacja ta zapewnia komfortowe warunki mieszkania i wypoczynku sprzyjające uprawianiu różnych form rekreacji, takich jak turystyka rowerowa, jazda konna itp.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


D.P.I. MALACHIT SP. Z O.O.
ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław

tel. 509 307 064
email: sekretariat@dpimalachit.pl

dpimalachit.pl

Historia:

Firma D.P.I. Malachit powstała w 2007 r. Zaczynaliśmy jako mała pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu drewnianych domów jednorodzinnych. W kolejnych latach nasza oferta rozwinęła się do budynków wielorodzinnych, obiektów przemysłowych, usługowych, realizowaliśmy różnego rodzaju przebudowy budynków oraz adaptacje istniejących.

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia Pokoje Kondygnacja Cena Status Rzuty Szczegóły
D/D m1 99.00 m² 4 parter 399 000 zł Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: