Aparthotel InVite

21.01.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Hubska, 50-501 Wrocław
Planowana data oddania inwestycji gotowe do oddania
Całkowita ilość lokali 112
Liczba kondygnacji 8
Informacje dodatkowe recepcja, room-service

Opis inwestycji

Budynek posiada 112 apartamentów o powierzchni od 28 do 60 m2, w pełni wykończone i wyposażone w standardzie 3 gwiazdkowego hotelu z kompletem mebli pokojowych, łazienkowych oraz kuchennych ze sprzętem AGD i RTV.

Od strony południowej wzdłuż pasażu usługowego powstanie deptak.
W podziemiu usytuowany będzie parking z miejscami postojowymi.

Aparthotel inVite będzie mógł zaoferować nie tylko usługę sprzątania, lecz także room – service z mieszczącej się na parterze restauracji. Inwestycja wyróżnia się unikalną, nowoczesną architekturą oraz wysokiej jakości standardem wykończenia, z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów i energooszczędnych rozwiązań. Wystrój apartamentów zaprojektowany przez architektów wnętrz, charakteryzuje wyjątkowy ergonomiczny design w stylu dyskretnej elegancji.

Lokalizacja

Obiekt zlokalizowany jest w obszarze centrum Wrocławia, przy skrzyżowaniu ulicy Glinianej z Hubską. Dogodny układ komunikacji miejskiej pozwala na szybkie dotarcie do lotniska, autostrady, dworca kolejowego, zaplecza handlowego, oraz obiektów kulturalnych i rekreacyjnych (Browar Mieszczański, a w nim: galerie, pracownie plastyczne, wernisaże, spektakle, Wrocławski Park Wodny, parki spacerowe: Wschodni, Skowroni). 

Do Aparthotelu prowadzi wejście od strony ul. Hubskiej, przez recepcję działającą 24h/7. Wzdłuż elewacji północnej, południowej i wschodniej budynku zaprojektowano pasaż handlowy dostępny dla klientów z zewnątrz. Od strony południowej wzdłuż pasażu usługowego powstanie deptak. W podziemiu usytuowany będzie parking z miejscami postojowymi.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Deka Inwestycje Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 48
53-350 Wrocław

tel. 071 373 03 36
email: deka.wroc@neostrada.pl

deka.wroc.pl

Historia:

Firma “Deka Inwestycje” powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo usługowe i do dziś jest dobrze prosperującym, samodzielnym, stale rozwijającym się przedsięwzięciem. Trafnie podejmowane, przez zarząd firmy, decyzje, pozwoliły na jej szybki rozwój. W roku 2003 ”Deka” przekształciła się w firmę deweloperską, inwestując w budowę obiektów wielorodzinnych.

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia Pokoje Kondygnacja Cena Status Rzuty Szczegóły
1.06 43.80 m² 1 1 zapytaj Wolne
5.04 28.42 m² 1 5 zapytaj Wolne
5.15 40.66 m² 2 5 zapytaj Wolne
6.03 28.42 m² 1 6 zapytaj Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: