Mieszkanie P0-1

03.01.2015

Informacje o mieszkaniu

Sybol P0-1
Powierzchnia 55.07m2
Pokoje 3
Kondygnacja parter
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Patio House to budynek mieszkalny położony w zachodniej części Wrocławia, w urokliwym miejscu pomiędzy Parkiem Pilczyckim, a Parkiem Zachodnim i w pobliżu stawu Pilczyckiego. To idealna lokalizacja dla wszystkich ceniących łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych przy jednoczesnej bliskości centrum.

 Zlokalizowany na Pilczycach Patio House to także nietuzinkowa architektura. Będzie to czteropiętrowy budynek atrialny z parkingiem naziemnym. Wewnętrzne patio, od którego wywodzi się nazwa inwestycji, stworzy przyszłym mieszkańcom poczucie spokoju i prywatności. Osiedle zostanie ogrodzone żywopłotem, co pozwoli na zachowanie kameralnego charakteru inwestycji, a całodobowy monitoring zapewni bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom.

 Różnorodność oferty mieszkań, dostosowana jest do potrzeb Klientów. W ofercie znajdziemy kawalerki o powierzchni 30 mkw, ale także lokale 4-pokojowe o powierzchni 71 mkw. Łącznie powstanie 65 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Lokale znajdujące się w części lekko podwyższonego parteru, będą posiadały wydzielone ogródki lub tarasy, a na wyższych kondygnacjach balkony lub loggie.

 Patio House dzieli jedynie 7 kilometrów od Rynku, niewielka odległość od wrocławskiego Portu Lotniczego oraz stacji kolejowej Wrocław Stadion. Dużym ułatwieniem komunikacyjnym jest także zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia.

W ciepłe dni mieszkańcy będą mogli spędzać czas wolny nad pobliskim Stawem Pilczyckim, a także aktywnie korzystać z licznych terenów rekreacyjnych. W sąsiedztwie Patio House znajdziemy korty tenisowe, siłownię, czy klub fitness. Atrakcyjnym punktem dla osób lubiących aktywnie spędzać czas jest czynny latem kompleks odkrytych basenów Orbita. W sezonie zimowym mieści się tam jedno z nielicznych zakrytych lodowisk we Wrocławiu. W pobliżu inwestycji znajduje się także centrum handlowe Magnolia Park, które posiada bogatą ofertę sklepową, kino oraz salę zabaw dla dzieci.

Inwestor:


7D DevelopmentVantage Development S.A.
ul. Św. Mikołaja 12
Wrocław 50-125

tel. (+48 71) 79 83 577
email: biuro@vantage-sa.pl

www.vantage-sa.pl

Historia:

Vantage Development SA to spółka deweloperska obejmująca swoim zasięgiem cały kraj. Swoje działania w dużej mierze koncentrujemy na jednym z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych – Wrocławiu. Nasze aspiracje to zajęcie pozycji największego dewelopera na wrocławskim rynku budowlanym. Tutaj też realizujemy szereg dużych projektów zarówno mieszkaniowych, jak i biurowych.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: