Mieszkanie MKL2/10/4

Komentarzy
Skomentuj 16.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol MKL2/10/4
Powierzchnia 89.99m2
Pokoje 3
Kondygnacja 10
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Zamieszkaj w sercu miasta

Zaledwie kilka kroków dzieli Odrę Tower od wrocławskiego rynku. Stąd blisko jest do kin, restauracji, galerii. W każdej chwili możesz wyjść na spacer i poczuć miejski klimat. Do tego masz komunikację miejską na wyciągnięcie ręki, więc przemieszczanie stanie się dla Ciebie wyjątkowo łatwe.

Zadbaliśmy o detale

Postawiliśmy na nowoczesną architekturę, prostą bryłę i wykusze nadające inwestycji lekkości. Do tego doszła stonowana kolorystyka, zielone patio i eleganckie wykończenie części wspólnych. Na 19 kondygnacjach zaprojektowaliśmy 243 mieszkania, 5 lokali usługowych oraz 254 miejsca postojowe.

Komfortowe apartamenty z widokiem na panoramę Wrocławia

Zróżnicowaliśmy powierzchnie i ceny mieszkań, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Są więc kawalerki, mieszkania 2-pokojowe, których jest najwięcej, a także mieszkania 3 i 4-pokojowe. Usytuowane na różnych piętrach, z różnych stron świata, o powierzchniach od 37 do 173 m2. Niemalże każdy apartament ma balkon, loggię lub taras. Bez wątpienia najbardziej atrakcyjne są przestronne apartamenty zlokalizowane na najwyższych piętrach, skąd rozpościera się piękny widok na panoramę Wrocławia.

Inwestor:


Gant Development SA
ul. Szewska 74
50-121 Wrocław

tel. (71) 793 33 33
email: nieruchomosci@gant.pl

www.gant.pl

Historia:

Grupa Kapitałowa Gant Development SA jest holdingiem kilkudziesięciu spółek celowych prowadzących działalność deweloperską i budowlaną. Aktywność deweloperska koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój.

Zobacz pełną historię spółki