Mieszkanie MKB1/1/4

Komentarzy
Skomentuj 18.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol MKB1/1/4
Powierzchnia 66.14m2
Pokoje 4
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Przedsięwzięcie deweloperskie Solaris Park przy ul. Racławickiej położone jest w południowo-zachodniej części miasta, w spokojnej i zielonej dzielnicy Krzyki.

Przedsięwziecie deweloperskie Solaris Park to zespół pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z garażami w części podziemnej. Przedsięwzięcie deweloperskie będzie obejmowało 4 zadania inwestycyjne (etap I, II, III i IV). Zadanie inwestycyjne (etap I) obejmuje 254 mieszkania, zadanie inwestycyjne (etap II) przewiduje ok. 164 mieszkania. Projekty mieszkań łączą w sobie estetykę, funkcjonalność oraz odpowiednią ekspozycję światła dziennego, pozostawiając jednocześnie dużą możliwość własnych propozycji aranżacyjnych.

Centralnym punktem osiedla będzie park, który powstanie już wraz z budową pierwszego etapu inwestycji. Jego powierzchnia to aż około 8 tys. m2. W parku znajdzie się od razu blisko 70 drzew rzadkich gatunków, o unikatowej formie kwitnienia i przebarwiania liści jesienią. Na terenie parku znajdą się oczko wodne, stoliki do gry w szachy, kącik relaksu, miejsce do gry w boule, siłownia zewnętrzna, ścianka wspinaczkowa, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, ścieżka zdrowia, ławki i alejki spacerowe, labirynt, a także „Polana dziewczynek” oraz „Polana chłopców” - miejsca, w których mieszkańcy będą sadzić drzewka w momencie narodzin nowego mieszkańca.

Z myślą o sprawnym poruszaniu się po mieście oraz rekreacji mieszkańców w czasie wolnym, na terenie osiedla powstanie stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Relaks i odpoczynek zapewnią także spacery w położonym nieopodal Parku Grabiszyńskim, Parku Klecińskim, Górce Skarbowców oraz Parku Południowym.

Inwestycję wyróżnia również bardzo dobra lokalizacja – prestiżowa dzielnica Krzyki, która jest doskonale skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami Wrocławia. Szybki dojazd do Centrum Handlowego Borek oraz Bielany zapewnią wygodę codziennego życia, robienia zakupów oraz łatwy dostęp do różnorodnych usług. Mieszkańcy docenią również doskonały dostęp do licznych szkół, przedszkoli i żłobków.

Inwestor:


Gant Development SA
ul. Szewska 74
50-121 Wrocław

tel. (71) 793 33 33
email: nieruchomosci@gant.pl

www.gant.pl

Historia:

Grupa Kapitałowa Gant Development SA jest holdingiem kilkudziesięciu spółek celowych prowadzących działalność deweloperską i budowlaną. Aktywność deweloperska koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój.

Zobacz pełną historię spółki