Mieszkanie ME7/2/2

Komentarzy
Skomentuj 28.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol ME7/2/2
Powierzchnia 51.67m2
Pokoje 2
Kondygnacja 2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Na przestrzeni 4,6 hektara powstanie pięć budynków mieszkalnych, lokale usługowe, garaże podziemne, park i plac zabaw.

"Belvedere Park" będzie miejscem dla ludzi poszukujących najwyższej jakości i komfortu, dlatego zdecydowaliśmy się na wykorzystanie sprawdzonych, tradycyjnych technologii budowlanych w oparciu o nowoczesne rozwiązania architektonicznie. "Belvedere Park" to osiedle bezpieczne, monitorowane z kontrolą dostępu i recepcją usytuowaną przy wjeździe. Osiedle w ciepło zaopatrywane będzie z sieci miejskiej.

Ciepło doprowadzane będzie do mieszkań za pośrednictwem węzełków przymieszkalnych (LOGOTERM), które pozwalają na dowolne zarządzanie ciepłem w mieszkaniu o każdej porze roku a jednocześnie minimalizują koszty. W każdym budynku będą windy cichobieżne typu MONOSPACE.

Szczególną wagę przykładamy do elementów wykończeniowych, gdyż w dużej mierze to one decydują o jakości produktu.

Osiedle położone jest przy ważniejszych szlakach komunikacyjnych we Wrocławiu. Z przystanków komunikacyjnych położonych nieopodal kompleksu, za pomocą komunikacji miejskiej można dotrzeć do każdego zakątka miasta.

Inwestor:


POL-MOT Holding S.A.
ul. Przyjaźni 2a1
53-030 Wrocław

tel. 71 339 74 89
email: sprzedaz@belvederepark.pl

www.polmot.pl

Historia:

POL-MOT Holding S.A. jest polską grupą kapitałową obecną na polskim, europejskim i światowym rynku od 1968 roku. Jednym z trzech głównych obszarów działalności holdingu są nieruchomości, gdzie POLMOT od lat zbiera doświadczenie i prowadzi udaną działalność na szeroką skalę.

Zobacz pełną historię spółki