Mieszkanie KL6/3/9 (29)

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol KL6/3/9 (29)
Powierzchnia 47.40m2
Pokoje 2
Kondygnacja 3
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Apartamenty Wiśniowa to przestrzenie otwarte na różnorodne style życia. Bogata oferta zapewnia możliwość wyboru spośród funkcjonalnych mieszkań z tarasami nawet powyżej 170 m kw.

Standard wykończenia, nowoczesny charakter oraz przestronne wnętrza tworzą dogodne warunki do życia. Dostępność i szeroki wybór tarasów, balkonów czy ogrodów, powierzchnie handlowo-usługowe oraz bogata oferta miejsc parkingowych gwarantują komfort życia codziennego.

Minimalistyczna forma podkreśla stylową elegancję. Otwarta, sześciopiętrowa zabudowa zapewnia bezpieczeństwo. Bogata gama 248 mieszkań to lokale od 23 m kw. do 129 m kw. Swobodny wybór wariantów od 1 do nawet 5 pokoi umożliwia realizację indywidualnych potrzeb. Cechą charakterystyczną mieszkań są małe metraże i funkcjonalne rozkłady. Oferowane powierzchnie z rozległymi tarasami, widokiem na tereny zielone i panoramę miasta, pozwalają w pełni delektować się smakiem swobody, jaką daje otwarta przestrzeń.

Wysokie walory inwestycyjne Apartamentów Wiśniowa kształtują: sprawna i szybka komunikacja z centrum oraz bliskość ważnych ośrodków biznesowych, takich jak: McKinsey, Google i Volvo oraz kampusów akademickich, takich jak: Uniwersytet Ekonomiczny i Wrocławski oraz Politechnika Wrocławska. Współpraca Wrocławia z największymi korporacjami buduje dodatkowe zapotrzebowanie na powierzchnie pod wynajem. Funkcjonalne mieszkania, odpowiadające na zróżnicowane oczekiwania, stanowią podstawę dobrego pozycjonowania inwestycji na rynku.

Apartamenty Wiśniowa otwierają przestrzeń dla realizacji wyjątkowych wymagań dzięki:

  • Zróżnicowanej ofercie obejmującej 248 mieszkań
  • Dostępności powierzchni od 23 - 129 m kw.
  • Ergonomicznym projektom mieszkań od 1 - 5 pokoi
  • Dobrej komunikacji z każdą częścią miasta  
  • Rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej
  • Bliskości terenów rekreacyjnych, m. in. Parku Południowego

Inwestor:


Apartamenty Wiśniowa Sp. z o.o.
ul. Żmigrodzka 242 e
51-131 Wrocław

tel. 502 334 222,
email: biuro@apartamentywisniowa.pl

www.apartamentywisniowa.pl

Historia:

Firma działa i dąży do pozyskania kluczowej pozycji na wrocławskim rynku deweloperskim. Zadanie to realizuje poprzez udostępnianie inwestycji o zróżnicowanej strukturze mieszkaniowej, optymalnie dopasowanej do zapotrzebowania nabywców. Obszar działania spółki jest jednym z najprężniej rozwijających się w kraju sektorów, co stanowi dla Apartamentów Wiśniowa Sp. z o. o. gwarancję optymalnego wzrostu i realizacji postawionych celów.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: