Mieszkanie K5-01-04

Komentarzy
Skomentuj 22.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol K5-01-04
Powierzchnia 58.86m2
Pokoje 3
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Inwestycję Dyrekcyjna 33 Apartamenty wyróżniać będzie nowoczesna architektura oraz położenie niemal w sercu Wrocławia. Obiekt zaprojektowano jako budynek wpisujący się formą i funkcją w otaczający krajobraz i charakter urbanistyczny otoczenia. Elewacja budynku ma charakter horyzontalny podkreślony wstęgowymi balkonami. Zastosowano tu materiały elewacyjne, takie jak płytki klinkierowe. Zadaszenie budynku stanowi charakterystyczny dla wrocławskiej zabudowy dach dwuspadowy, mansardowy. Dbałość o każdy detal projektu, fasada budynku w ciekawej harmonijnej kompozycji kolorystycznej nadają temu miejscu niepowtarzalny charakter. Wysoka jakość materiałów i wykonania to znak rozpoznawczy firmy ATAL. Tak jak wszystkie inwestycje dewelopera, również ta cechuje się najwyższą starannością w doborze zarówno surowców, jak i poziomie realizacji prac.

Dyrekcyjna 33 to obiekt mieszczący 211 mieszkań stworzonych z myślą o zapewnieniu luksusowej przestrzeni do życia dla jej przyszłych mieszkańców oraz 9 lokali usługowych na parterze. Liczy on 7 kondygnacji mieszkalnych, z których ostatnią zaprojektowano w formie poddasza użytkowego. Każdy, kto zechce tutaj zamieszkać znajdzie indywidualnie dla swoich potrzeb zaprojektowaną powierzchnię - od studio o powierzchni 26 mkw. po 129 - metrowe apartamenty. Większość z nich wyposażona jest w balkony, a te ulokowane na kondygnacji poddasza - w tarasy. Dla przyszłych właścicieli mieszkań na parterze zaplanowano ogródki do ich wyłącznego użytku, z możliwością indywidualnego zagospodarowania.

Inwestor:


Atal S.A.
Krakowska 37/45
50-424 Wrocław

tel. 71 370 62 55
email: bsmwroclaw@atal.pl

www.atal.pl

Historia:

Pan Zbigniew Juroszek, firmę ATAL założył w 1990 roku i do dnia dzisiejszego jest ona dobrze prosperującym przedsiębiorstwem deweloperskim - obecnie jako ATAL S.A., stale rozwijającym zakres prowadzonych inwestycji. Na początku lat 90, będąc największym importerem tkanin na skalę ogólnopolską, firma ATAL zaopatrywała najbardziej znane polskie marki odzieżowe. Trafne decyzje biznesowe umożliwiły rozwój firmy, a uzyskiwane nadwyżki były inwestowane w nieruchomości, co już w połowie lat 90 stanowiło szczególny obszar zainteresowań firmy.

Zobacz pełną historię spółki