Mieszkanie K10-1-2

Komentarzy
Skomentuj 11.12.2014

Informacje o mieszkaniu

Sybol K10-1-2
Powierzchnia 68.95m2
Pokoje 2
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Dwa nowoczesne budynki naturalnie harmonizują z otaczającą architekturą i krajobrazem wyróżniając się oryginalnymi, indywidualnie zaprojektowanymi detalami elementów wykończeniowych fasad. Mieszkanie na piętrach w większości posiadają balkony wykończone w standardzie płytkami gresowymi, a apartamenty na parterze tarasy otoczone drewnianym płotkiem i wykończone płytką tarasaową. Każde z mieszkań posiada przynależne miejsce parkingowe w garażu podziemnym, który łączy etap I z etapem II.

Osiedle Mieszczańskie powstało przy ul. Hubskiej w centrum Wrocławia. Najbardziej docenią to miejsce osoby, które pracują w centrum i czas potrzebny do szybkiego przemieszczania się jest dla nich bezcenny. Lokalizacja ta sprzyja szybkiej komunikacji transportem miejskim do centrum miasta, jak również poza Wrocław /dworzec główny PKP, PKS, szybki dojazd do autostrady A4/. Lubiący zakupy będą mogli skorzystać z bliskości Centrum Arkady (z nowoczesnym mulitkinem) lub wybrać się na niedalekie Bielany. W okolicy znajduje się aquapark. Lokalizacja zadowoli także osoby studiujące, bowiem w bliskim sąsiedztwie znajduje się Uniwersytet Ekonomiczny, Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów i British Language Center . Dużą atrakcją dla rowerzystów są liczne ścieżki rowerowe, którymi bezpiecznie można podróżować po całej dzielnicy Krzyki, gdzie znajdują się enklawy spokoju i rekreacji „Park Południowy” , „Park Wschodni” oraz ,, Park Skowroni ”. Jest to obecnie najbardziej prestiżowa dzielnica miasta, znajduje się tam wiele wysokiej klasy obiektów, co znacznie wpływa na wzrost wartości mieszkań i gruntów tej dzielnicy (m.in. Sky Tower i nowy aquapark w okolicy Wzgórza Andersa). Gdyby ktokolwiek z Państwa miał jeszcze wątpliwości co do atrakcyjności położenia tej inwestycji dodam kilka praktycznych aspektów. W bliskiej okolicy Osiedla Mieszczańskiego znajduje się poczta, bank, kościół, prywatna przychodnia, apteka itp. Docenią to przede wszystkim Ci z Państwa, którzy opiekują się dziećmi, lub przebywają już na zasłużonym odpoczynku. Żadnemu z Państwa nie sprawi najmniejszego kłopotu przedostanie się do wrocławskiego Rynku, który przez wielu został oceniony jako magiczne miejsce, które nie da się porównać z Rynkami innych miast, i którego wiele osób nam zazdrości. Wrocław nazywany „Wenecją północy” urzeka od pierwszego wejrzenia szczytami wież, krętymi uliczkami, które przeplatają rynek i oczywiście niezliczoną ilością mostów, kładek, z których można ujrzeć miasto z całkiem innej perspektywy.

Inwestor:


Atal S.A.
Krakowska 37/45
50-424 Wrocław

tel. 71 370 62 55
email: bsmwroclaw@atal.pl

www.atal.pl

Historia:

Pan Zbigniew Juroszek, firmę ATAL założył w 1990 roku i do dnia dzisiejszego jest ona dobrze prosperującym przedsiębiorstwem deweloperskim - obecnie jako ATAL S.A., stale rozwijającym zakres prowadzonych inwestycji. Na początku lat 90, będąc największym importerem tkanin na skalę ogólnopolską, firma ATAL zaopatrywała najbardziej znane polskie marki odzieżowe. Trafne decyzje biznesowe umożliwiły rozwój firmy, a uzyskiwane nadwyżki były inwestowane w nieruchomości, co już w połowie lat 90 stanowiło szczególny obszar zainteresowań firmy.

Zobacz pełną historię spółki