Mieszkanie K1-3-2

23.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol K1-3-2
Powierzchnia 52.45m2
Pokoje 3
Kondygnacja 3
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Zielone Wojszyce to kameralne i eleganckie osiedle zlokalizowane w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Inwestycję charakteryzuje położenie w spokojnej i zacisznej okolicy na obrzeżach miasta oraz bardzo dogodne rozwiązania komunikacyjne. To miejsce dla osób oczekujących wysokiego standardu za rozsądną cenę. Niewątpliwym atutem inwestycji są dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz szybki dojazd do autostrady A4 łączącej Katowice, Wrocław i Legnicę z zachodnią granicą kraju.

W ramach inwestycji powstaną dwa trzypiętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 135 mieszkań o zróżnicowanej kubaturze od 40 do 69 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie przestronny podziemny parking ze 100 miejscami postojowymi oraz dodatkowo parking naziemny dla 63 samochodów. W piwnicy budynku A znajdować się będą także komórki lokatorskie, do których mieszkańcy będą mogli dotrzeć m.in. dzięki wygodnym, cichobieżnym windom. Cała inwestycja zostanie w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Teren osiedla będzie ogrodzony i całodobowo monitorowany. Na terenie inwestycji posadzone zostaną liczne krzewy, a do dyspozycji najmłodszych oddany zostanie plac zabaw. Mieszkania na parterze będą posiadać własne ogródki, które każdy lokator będzie mógł zaaranżować wg indywidualnych potrzeb. Pozostałe lokale zostaną wyposażone w przestronne tarasy i balkony. Wszystkie mieszkania będą posiadały dostęp Internetu, telewizji oraz linii telefonicznej.

Inwestor:


Atal S.A.
Krakowska 37/45
50-424 Wrocław

tel. 71 370 62 55
email: bsmwroclaw@atal.pl

www.atal.pl

Historia:

Pan Zbigniew Juroszek, firmę ATAL założył w 1990 roku i do dnia dzisiejszego jest ona dobrze prosperującym przedsiębiorstwem deweloperskim - obecnie jako ATAL S.A., stale rozwijającym zakres prowadzonych inwestycji. Na początku lat 90, będąc największym importerem tkanin na skalę ogólnopolską, firma ATAL zaopatrywała najbardziej znane polskie marki odzieżowe. Trafne decyzje biznesowe umożliwiły rozwój firmy, a uzyskiwane nadwyżki były inwestowane w nieruchomości, co już w połowie lat 90 stanowiło szczególny obszar zainteresowań firmy.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: