Mieszkanie HI 1/1

05.06.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol HI 1/1
Powierzchnia 57.12m2
Pokoje 3
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Osiedle Złota Podkowa to kameralny kompleks mieszkalno- usługowy, położony na zielonych Partynicach, na południu Wrocławia. Oferta osiedla skierowana jest do tych z Państwa, którzy szukają równowagi pomiędzy spokojnym życiem rodzinnym a codzienną aktywnościa życia codziennego.

Osiedle otacza ponad 80 hektarów terenów zielonych - jednocześnie inwestycja znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Złota Podkowa stanowi również odpowiedź na potrzeby osób poszukujących najwyższej jakości oraz dbających o bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału.

Duże, słoneczne i przestronne mieszkania na osiedlu Złota Podkowa z pewnością pozwolą Ci puścić wodze fantazji. Prezentujemy kilka pomysłów na to, jak możesz zaaranżować swoje mieszkanie. Wystarczy odrobina wyobraźni, by nowo wybudowane pomieszczenie zamienić w przytulne, pełne uroku miejsce. Przekonaj się jak łatwo jest urządzać i zmieniać wnętrza na Złotej Podkowie.

Inwestor:


Rafin Developer
ul. Piłsudskiego 100-102
50-014 Wrocław

tel. 071 788 78 88
email: biuro.sprzedazy@rafin.pl

www.rafin.pl

Historia:

Dzięki intensywnej pracy na rzecz Klientów, Firma szczyci się dziś znaczącą i stabilną pozycją rynkową. Kapitał zakładowy - w wysokości 200 000 000 zł - pozwala Spółce na śmiałe plany rozwojowe oraz stałe zwiększanie liczby zrealizowanych i planowanych inwestycji. Nowe mieszkania, w dzielnicach miasta Wrocławia o tej renomie jak Krzyki, Partynice, Zakrzów - to bardzo dobra inwestycja kapitału. 

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: