Mieszkanie H/4

Komentarzy
Skomentuj 24.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol H/4
Powierzchnia 62.59m2
Pokoje 3
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Nasza kolejna inwestycja stanowić będzie unikatowe połączenie wszystkich najistotniejszych zalet stanowiących o wyborze mieszkania.

Działka położona jest równolegle do ul. Krzyckiej za pierwszą linią zabudowy. Gwarantuje to zarówno spokój i ciszę jak i dogodną komunikację oraz łatwy dostęp do sklepów i usług. W pobliżu znajduje się Park Kleciński oraz rozległe tereny zielone nad Ślęzą. Niewiele dalej znajdziemy również Tor Wyścigów Konnych, Park Południowy i wyjazd na Sobótkę.

Na naszym terenie zaprojektowaliśmy 8 wolnostojących willi miejskich. W każdym budynku znajdować się będzie 6 mieszkań 3-, 4-, 5- i 6- pokojowych z aneksami kuchennymi lub osobnymi kuchniami. Budynki będą posiadać garaże podziemne wielostanowiskowe i wyposażone będą w windy.

Całą inwestycję planujemy wykonać w podwyższonym standardzie z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości i spełniających wysokie wymagania energooszczędności i akustyki. Z podobna uwagą i staraniem wykonamy zagospodarowanie terenu gdzie przewidziano dużo zieleni ozdobnej oraz plac zabaw dla dzieci. Cały teren zostanie ogrodzony.

Inwestor:


BUDOTEX Sp. z o.o.
ul. Czekoladowa 49a
52-326 Wrocław

tel. 78 66 530
email: sekretariat@budotex.pl

budotex.com.pl

Historia:

Budotex Sp. z o.o. to deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym - oferujemy komfortowe i funkcjonalne gotowe mieszkania. Wrocław to miasto, na którego rynku działamy od ponad dwóch dekad. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 50 inwestycji przygotowanych z największą starannością i wykończonych z najwyższej jakości materiałów. Stawiając przede wszystkim na zadowolenie klienta, staramy się zawsze przygotowywać ofertę mieszkań wyróżniającą się szerokim wachlarzem możliwości.

Zobacz pełną historię spółki