Mieszkanie G3-4

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol G3-4
Powierzchnia 45.69m2
Pokoje 2
Kondygnacja 4
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

W samym centrum Wrocławia, w sercu jego historycznej, kamienicznej zabudowy, rośnie inwestycja absolutnie wyjątkowa. To ŚRÓDMIEŚCIE odnowa.
Tuż przy ulicy Kościuszki, między ulicami Generała Prądzyńskiego a Stacha Świstackiego, powstaje nowoczesny budynek o pięknej, bezpretensjonalnej bryle - poprzeplatany szkłem, metalem i płytami ceramicznymi. W ŚRÓDMIEŚCIU odnowa zadbaliśmy o każdy detal.

Inwestycja ŚRÓDMIEŚCIE odnowa jest finansowana z kredytu udzielonego przez BRE Bank SA z siedzibą w Warszawie, Oddział Korporacyjny Wrocław, ul Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław. Przed udzieleniem kredytu jako deweloper zostaliśmy pozytywnie zweryfikowani przez bank, co potwierdza naszą wiarygodność.

Naszym największym atutem jest lokalizacja. ŚRÓDMIEŚCIE odnowa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku oraz największych wrocławskich uczelni. To doskonałe miejsce zarówno dla studentów jak i dynamicznie funkcjonujących osób, które nie chcą tracić czasu na długie dojazdy do pracy.

Innowacyjnym rozwiązaniem, które zaproponowaliśmy mieszkańcom naszej inwestycji, jest unikatowe, wewnętrzne patio do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Przestronne, poprzecinane alejkami i kuszące nasadzoną zielenią, stanowić będzie idealne miejsce odpoczynku dla lokatorów. Wewnętrzny dziedziniec został zaaranżowany z uwzględnieniem charakteru otaczającej zabudowy - przypomina rozwiązania przestrzenne poniemieckich osiedli Wrocławia. ŚRÓDMIEŚCIE odnowa to zielona enklawa w centrum miasta. Czy dasz się skusić?  

Zadbaliśmy o najwyższą jakość naszej inwestycji. Specjalnie z Włoch sprowadziliśmy płyty ceramiczne na elewację budynku. Każde z mieszkań wyposażone zostało w drewniane bądź aluminiowe okna. W przestronnym hallu zaaranżowanym na wzór amerykańskich rezydencji stanie recepcja z ochroną oraz niezwykła fontanna. W podziemiu pod patio zlokalizowaliśmy 5 kondygnacji garażów podziemnych. Dbamy o potrzeby naszych mieszkańców!

Inwestor:


ATC Development
ul. Prądzyńskiego 40A
50-443 Wrocław

tel. 71 790 11 09
email: sprzedaz@atcdevelopment.pl

www.atcdevelopment.pl

Historia:

ATC Development Sp. z o.o. to spółka celowa powołana do zrealizowania inwestycji ŚRÓDMIEŚCIE odnowa.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: