Mieszkanie C303

27.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol C303
Powierzchnia 73.60m2
Pokoje 3
Kondygnacja 3
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Projekt architektoniczny Rezydencji Tumskiej wyróżnia się niezwykłym połączeniem funkcji biurowej i mieszkalnej oraz wysoką estetyka wykończenia. Estetyką, która zapewnia jakość życia, definiuje jego standardy. Położona u zbiegu ulic Drobnera i Bema część biurowa, mieści siedzibę Google, banki, sklepy i butiki. Część budynku usytuowana u zbiegu ulic Prusa i Bema stanowi kameralną rezydencję mieszkaniową.

Budynek posiada zielony, wewnętrzny dziedziniec z piękną, podświetlaną fontanną. Rezydencja Tumska jest 7 kondygnacyjnym budynkiem, w którym 6 kondygnacji przeznaczonych zostało na 71 mieszkań, o powierzchniach od 38 do 124 mkw. Budynek posiada trzy niezależne wejścia, przy każdym z nich znajduje się nowoczesna winda, zapewniająca bezpośrednie połączenie mieszkań z podziemnym parkingiem, przewidzianym na 90 miejsc postojowych.

Rezydencja Tumska może poszczycić się doskonałą lokalizacją. Znajduje się zarówno w kulturalno-biznesowym centrum miasta, jak również w otoczeniu pięknych, zielonych terenów rekreacyjnych. Spacer do Rynku Starego Miasta zajmie nam niecałe 15 minut. Takie położenie zapewnia dostęp do wygód, wynikających z życia w centrum miasta, a jednocześnie umożliwia relaks na najpiękniejszych zakątkach Wrocławia, jakimi są wyspy na Odrze, Ostrów Tumski, czy Ogród Botaniczny.
Położona w sąsiedztwie placu Bema, Rezydencja Tumska, posiada bardzo dobre połączenia komunikacyjne z każdą częścią Wrocławia, co umożliwia szybkie przemieszczanie się po mieście.Wielkim atutem są także podziemne parkingi gwarantujące, tak pożądane w centrum miasta, miejsce postojowe. Mieszkając w Rezydencji Tumskiej można cieszyć się bliskością teatrów, restauracji, kina czy opery, a wypad do Rynku traktować jak wieczorny spacer.
Nie bez znaczenia jest także bliskość wszelkich instytucji i miejsc usługowych niezbędnych w codziennym życiu, takich jak: banki, urzędy, poczta, sklepy, salony fryzjerskie i kosmetyczne, wypożyczalnie dvd czy fitness kluby. Taka lokalizacja daje więcej wolnych chwil, daje czas…

Inwestor:


Ghelamco Poland
ul. 22 Wołoska
02-675 Warszawa

tel. 22 455 16 00
email: poland@ghelamco.com

www.ghelamco.com

Historia:

Ghelamco Group - belgijskie przedsiębiorstwo deweloperskie założone w 1985 r. Poza działalnością w Belgii grupa realizuje inwestycje w Polsce, Rosji oraz na Ukrainie.
Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: