Mieszkanie C.2.2

Komentarzy
Skomentuj 25.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol C.2.2
Powierzchnia 36.37m2
Pokoje 2
Kondygnacja 2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

"Życie w dużym mieście?", "Spokój i cisza z dala od zgiełku?". Teraz nie musisz wybierać. Nowo realizowana inwestycja to idealne połączenie zalet mieszkania w tętniącym życiem centrum Wrocławia oraz zdrowego i naturalnego stylu życia poza granicami miasta. Sol De Levante to kompleks mieszkaniowy znajdujący się w urokliwym i spokojnym zakątku Wrocławia w dzielnicy Maślice.
Na uwagę zasługuje zabudowa łącząca naturalne drewno z nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Nowoczesna architektura budynków daje poczucie luksusu, a otaczająca zieleń wprowadza dobry nastrój każdego dnia.
Sol De Levante to kilkadziesiąt przestronnych lokali o różnym metrażu. Atutem mieszkań usytuowanych na parterze są przyjazne, zielone ogródki, natomiast położone na 2-piętrze posiadają antresole. Poczucie komfortu zapewniają cichobieżne windy znajdujące się w każdej klatce.
Garaż podziemny, usytuowany pod budynkami inwestycji posiada zarówno zabudowane boxy jak i niezabudowane miejsca postojowe Na poziomie -1 zlokalizowane są również komórki lokatorskie.
Te wszystkie wysokiej klasy mieszkania w atrakcyjnej cenie 5 225,00 zł/m2 brutto, niezależnie od wielkości lokalu. Nie pobieramy dodatkowych opłat za balkony, ogródki ani powierzchnie antresoli o wysokości mniejszej niż 1,90m.

Inwestor:


Atrium Sp. z o.o.
ul. Rogowska 5
54-440 Wrocław

tel. 071 707 33 99
email: biuro@atrium.net.pl

www.atrium.net.pl

Historia:

Spółka Atrium realizuje projekty deweloperskie od ponad 6 lat. Wysoka baza kapitałowa zapewnia stabilność finansową firmy dając gwarancję zarówno klientom jak i kooperantom. Możliwe jest to dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu napływowi kapitału. Do końca 2009 roku Atrium oddała do użytku kilkaset mieszkań i apartamentów zrealizowanych w przeprowadzonych inwestycjach.
Zobacz pełną historię spółki