Mieszkanie B3-1-01

21.01.2015

Informacje o mieszkaniu

Sybol B3-1-01
Powierzchnia 57.30m2
Pokoje 3
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Idea Osiedla

Ideą przyświecającą projektowaniu osiedla było stworzenie przyjaznych warunków do życia dla mieszkańców poprzez zaoferowanie im lokali w wyjątkowej i kameralnej zabudowie. Do dyspozycji będą wydzielone przestrzenie: przynależne do mieszkań (na poziomie parteru) ogródki, na wyższych piętrach loggie zapewniające intymność, a na najwyższym piętrze przestronne tarasy. Wewnątrz osiedla zagospodarowana zostanie zielona przestrzeń oraz place zabaw.

Mieszkania

W pierwszym etapie inwestycji oferujemy 48 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszka n 1,2,3 i 4  pokojowych, o powierzchni od 27 do 95 m2, spełniających potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Układ mieszkań został zaprojektowany tak, aby można je było ze sobą łączyć.

Inwestor:


Probuild Sp. z o.o.
Plac Andersa 3
61-894 Poznań

tel. +48 697 660 261
email: sprzedaz@osiedleodkrywcow.pl

www.probuild.pl

Historia:

Jesteśmy firmą konsultingową działającą na polskim rynku budownictwa i nieruchomości. Nasze doświadczenie budujemy od 1993 roku ciągle rozszerzając zakres usług w tematyce rozwoju i prowadzenia inwestycji. Od 2004 roku zajmujemy się również kompleksową obsługą najemcy w zakresie przygotowania powierzchni użytkowych począwszy od projektu aranżacji wnętrz, poprzez wykonanie, wyposażenie, nadzór, odbiory i rozliczenie inwestycji.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: