Mieszkanie B1/M8

15.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol B1/M8
Powierzchnia 59.00m2
Pokoje 3
Kondygnacja 2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja to zespół dwóch czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w skład których wchodzić będzie 114 lokali mieszkalnych i 2 budynki usługowe. Na kameralnym osiedlu znajdować się będą mieszkania o powierzchni od 33m2 do 63m2 .Parkingi zewnętrzne zaprojektowane na dziedzińcu mieścić będą 124 miejsc postojowych, natomiast 20 miejsc przewidziano w garażach wewnątrz budynków. Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, posiadać będą ogrody lub balkony oraz przynależne im komórki lokatorskie. Zagospodarowanie terenu przewiduje plac zabaw, skwery z ławkami. Inwestycja realizowana będzie etapowo. Pierwszy etap zaplanowano na IV kwartał 2012.

Cały kompleks zlokalizowano w miejscowości Siechnice przy ul. Jarzębinowej, tuż przy granicy Wrocławia i tylko 11 km od jego centrum. Cisza, spokój, rozległe obszary zielonych terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych, las oraz świetna komunikacja z centrum miasta to główne walory położenia. W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, apteki, stacja pkp oraz przystanek komunikacji miejskiej. Lokalizacja osiedla zapewnia komfortowe warunki mieszkania, jak i wypoczynku.

Inwestor:


D.P.I. MALACHIT SP. Z O.O.
ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław

tel. 509 307 064
email: sekretariat@dpimalachit.pl

dpimalachit.pl

Historia:

Firma D.P.I. Malachit powstała w 2007 r. Zaczynaliśmy jako mała pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu drewnianych domów jednorodzinnych. W kolejnych latach nasza oferta rozwinęła się do budynków wielorodzinnych, obiektów przemysłowych, usługowych, realizowaliśmy różnego rodzaju przebudowy budynków oraz adaptacje istniejących.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: