Mieszkanie B1/1/3

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol B1/1/3
Powierzchnia 43.22m2
Pokoje 2
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Panorama Ślężańska to inwestycja realizowana z myślą o tych, którzy pragną zamieszkać w malowniczej, spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do atrakcji, które dostarcza rozwinięta infrastruktura. Kameralne osiedle o wysokim standardzie, budowane jest z wyjątkowym smakiem i gustem oraz z niezwykłą starannością.

 W ramach pierwszego etapu inwestycji powstają dwa czterokondygnacyjne budynki z garażem podziemnym oraz usługami w parterze. W ofercie znajdziecie Państwo 58 mieszkań o jednakowym standardzie wykończenia i powierzchni od 43 m2 do 67 m2 oraz 14 lokali usługowych o powierzchni od 31,5 m2 do 62 m2. Każde mieszkanie posiada indywidualny balkon. Każdy z budynków wyposażony jest w 3 klatki schodowe obsługujące wyłącznie części mieszkalne.

 Ciągi komunikacyjne w budynkach są przestronne, w pełni wyposażone i wykończone. W garażu podziemnym budynku znajduje się wspólna wózkowania / rowerownia dostępna z każdej klatki schodowej.

 W części podziemnej budynku znajdują się 22 miejsca postojowe oraz 6 komórek lokatorskich. Ponadto na terenie inwestycji przewidziano dodatkowo dla mieszkańców 46 miejsc parkingowych (w tym 4 dla niepełnosprawnych) oraz 14 miejsc parkingowych dla lokali usługowych.

 W planie zagospodarowania terenu przedmiotowej inwestycji zaprojektowano tereny zielone, dojścia piesze utwardzone, miejsca na śmietniki oraz 2 place zabaw dla dzieci.

 Co istotne niniejsza inwestycja nie jest kredytowana, a działka nie jest obciążona hipoteką.

 Planowany termin ukończenia inwestycji:

  • budynek A do sierpnia 2012 r.
  • budynek B do listopada 2012 r.

 Standard wykończenia lokali mieszkalnych:

  •  Posadzki betonowe,
  • Ściany konstrukcyjne i działowe z bloczków wapienno-piaskowych SILKA,
  • Ściany i sufity tynkowane - tynki gipsowe, w częściach wspólnych malowane farbami lateksowymi (zmywalnymi) do pełnej wysokości,
  • Drzwi wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe (Porta), wyposażone w dwa zamki patentowe, wizjer i próg ze stali nierdzewnej,
  • Stolarka okienna drewniana lub PCV drewnopodobna w kolorze „złoty dąb",
  • Stolarka części wspólnych aluminium ciepłe, malowane proszkowo,
  • Instalacja elektryczna kompletna, zakończona gniazdami i włącznikami, wyjścia na oświetlenie zabezpieczone kostkami,
  • Instalacja centralnego ogrzewania kompletna, kotłownia centralna firmy Viessmann, grzejniki w kolorze białym z zaworami termostatycznymi.

Inwestor:


Sanbet Fabryka Betonu Piotrowscy sp.j.
ul. Tulipanowa 2
55-040 Kobierzyce

tel. 71 311 24 78
email: mieszkania@sanbet.pl

www.sanbet.pl

Historia:

Spółka SANBET Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. jest wiodącym producentem betonu towarowego we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, działającym na polskim rynku usług budowlanych pod nazwą SANBET nieprzerwanie od 1991 roku. Swoją działalność realizujemy w trzech liniach biznesowych: SANBET Fabryki Betonu, SANBET Kopalnie Kruszywa oraz SANBET Nieruchomości.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: