Mieszkanie A 1-6-79

03.01.2015

Informacje o mieszkaniu

Sybol A 1-6-79
Powierzchnia 50.90m2
Pokoje 2
Kondygnacja 6
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Lokum Viva to najnowsza inwestycja zlokalizowana przy ulicy Litomskiej. W dwóch kameralnych budynkach powstaną183 mieszkania w atrakcyjnych metrażach, od 28 do 90 mkw. Inwestycja zostanie zrealizowana jednoetapowo do końca 2015 r.

Lokum Viva to zestaw klasycznych i sprawdzonych rozwiązań projektowych. Wszystkie mieszkania posiadają osobne przedpokoje, a strefy kuchenne zaplanowano zarówno w formie popularnych aneksów jak i osobnych kuchni. Funkcjonalny projekt  umożliwia zmianę układu mieszkania na ekonomicznym metrażu - z dwupokojowego z osobną kuchnią na trzypokojowe z aneksem kuchennym. Lokum Viva to komfort wyboru dogodnej przestrzeni.

Lokum Viva to ponadczasowa elegancja wyrażona w stonowanej pastelowej kolorystyce budynków oraz nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowie, której proste bryły rozrzeźbione będą detalami elewacji.

…. i wygoda w centrum!

Wrocławski Szczepin urzeka wyjątkową lokalizacją. Ulica Litomska to kameralna przestrzeń w centrum miasta (5 minut do Rynku). To wygodne miejsce do życia z idealną komunikacją i bogatą infrastrukturą - zaplecze handlowo – usługowe i rekreacyjne (Centrum Treningowe – aerobik, tenis, fitness, siłownia), urzędy (ZUS, Poczta, placówki bankowe), szkoły (SP 46 z krytą pływalnią, SP 18, Gimnazjum 37, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące), biurowce oraz centra kulturalno – rozrywkowe. To niepowtarzalna okazja, by nabyć mieszkanie w okolicy, której niewiele się buduje, a świetnie się mieszka.

Na mieszkańców Lokum Viva będzie czekał sprawdzony na innych osiedlach Lokum Deweloper system rabatów – Lokum +oraz program realizacji wnętrz – Lokum pod klucz. Do dyspozycji będą hale garażowe, miejsca postojowe, cichobieżne windy oraz plac zabaw.

Lokum Viva to gwarancja tradycyjnych wartości  Lokum Deweloper - wysoka jakość  w dobrej cenie.

Lokum Viva to wzorcowe rozwiązanie dla ludzi ceniących wygodę życia w centrum oraz osób inwestujących w nieruchomości -  to decyzja, która procentuje.

Inwestor:


Lokum Deweloper
ul. Krawiecka 3
52-204 Wrocław

tel. 71 796 66 66
email: info@lokumdeweloper.pl

lokum-deweloper.pl

Historia:

Solidność, terminowość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, to fundamentalne wartości firmy LOKUM Deweloper. Wrocław i jego okolice to przestrzeń, którą staramy się kreować nieustannie od roku 2004. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu. 

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: