Mieszkanie 66 d / 2

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol 66 d / 2
Powierzchnia 114.50m2
Pokoje 4
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Osiedle Apartamenty Rakowiecka jest częścią ekskluzywnej inwestycji Novamonde. Budowa kompleksu została zakończona w lutym 2009 roku. Spółka Verity Development posiada w ofercie dwanaście wybranych apartamentów w dwumieszkaniowych miejskich willach. Lokale są bardzo dobrze usytuowane na luksusowym miniosiedlu.

Funkcjonalnie zaprojektowane, mają powierzchnię od 70 do 115 mkw. Koncepcja architektoniczna powstała w renomowanym biurze Ozone, które jest częścią szwedzkiej grupy Equator. Niewątpliwymi atutami apartamentów są przestronne tarasy, a także nieograniczony dostęp światła słonecznego dzięki dużym oknom i przemyślanemu układowi budynków. Pokoje dzienne posiadają przenośną klimatyzację.

Apartamenty Rakowiecka znajdują się w rozwojowej części Wrocławia. Niewielka odległość dzieli je od centrum miasta, a jednocześnie okalają je parki, łąki, urokliwe ścieżki spacerowe i rowerowe. Osiedle jest ogrodzone i chronione – całodobowo monitorowane i oświetlone nocą. Bezpieczeństwu mieszkańców służą także recepcja oraz videodomofon. Na terenie kompleksu powstał prywatny parking. W jednym z budynków został zorganizowany klub na wyłączny użytek mieszkańców osiedla, w którym można korzystać z sauny i sali fitness.

Inwestor:


Verity Development
ul. św. Antoniego 2/4
50-073 Wrocław

tel. 71 719 87 20
email: sales@veritydevelopment.com

veritydevelopment.com

Historia:

Verity Development jest polską firmą z siedzibą we Wrocławiu.
W ciągu ostatnich kilku lat działalności na polskim rynku Verity Development stało się wiodącym doradcą w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości, inwestycji deweloperskich oraz w zakresie zarządzania kapitałem i doradztwa inwestycyjnego. Inwestujemy w różne sektory rynku nieruchomości, a nasze portfolio stanowią w 50% projekty mieszkaniowe, w 40% biurowe; pozostała część to powierzchnie usługowe.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: