Mieszkanie 4B/K1/5

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol 4B/K1/5
Powierzchnia 65.53m2
Pokoje 4
Kondygnacja 2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Osiedle Grafitowe jest naszą drugą  inwestycją, która powstanie  na terenie wrocławskiego Brochowa przy ulicy Semaforowej. Inwestycja  dla ludzi ceniących sobie spokój ciszę i uroki zielonych terenów. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy.

Osiedle zostało zaprojektowane w sposób zapewniający jego użytkownikom maksimum komfortu. Jest to ogrodzony zespół 8-miu dwukondygnacyjnych budynków, wyposażonych w garaże podziemne. Osiedle przyjazne dla osób niepełnosprawnych -  z poziomu tarasu ułatwiony dostęp do pomieszczeń garażowych oraz do poziomu chodnika,  poprzez specjalnie zamontowane platformy. Duża ilość zieleni na terenie osiedla oraz możliwość ulokowania placu zabaw dla dzieci w odległości zapewniającej ciszę , stanowią elementy podnoszące walory osiedla, które będą wpływać bezpośrednio na poczucie komfortu przyszłych jego mieszkańców. Atrakcyjność lokalizacji podnosi bezpośrednie sąsiedztwo Parku Brochowskiego. Dojazd do centrum miasta ok. 15-20 min.

Inwestor:


Descont Developer
ul. Strzegomska 42
53-611 Wrocław

tel. 71 715 01 71
email: descont@descont.pl

www.descont.pl

Historia:

Firma Descont została założona w 1991 roku i od chwili powstania, jej działalność jest ściśle związana z branżą budowlaną. Dekada funkcjonowania na rynku, usytuowała Descont na pozycji lidera w zakresie pośrednictwa związanego ze sprzedażą, dzierżawą oraz najmem szalunków. Równocześnie z intensywnym rozwojem firmy nastąpiły zmiany w profilu działalności, które w 2000 roku przejawiły się aktywnością firmy Descont na rynku nieruchomości.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: