Mieszkanie 2/8

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol 2/8
Powierzchnia 63.82m2
Pokoje 3
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Za sprawą przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań, możliwość wykreowania estetycznych i odpowiadających wymagającym klientom wnętrz jest wyjątkowo prosta.

W inwestycji Zabrodzka 2-4 powstanie tylko 48, wykończonych w standardzie deweloperskim, mieszkań. Dwu- i trzypokojowe lokale będą miały powierzchnię od 39 do 66 mkw. Dzięki temu możliwość wyboru lokalu odpowiadającego potrzebom zarówno młodych par, jak i rodzin z dziećmi, jest wyjątkowo duża. Ze względu na doskonałe położenie inwestycji zapraszamy również inwestorów, planujących zakup mieszkania z myślą o czerpaniu zysków z wynajmu.

Aranżację pod kątem indywidualnych upodobań ułatwia fakt, że zdecydowana większość mieszkań to lokale rozkładowe. Dużo mieszkań w tej ofercie ma osobne kuchnie, które dla wielu klientów są dodatkowym atutem. Jednocześnie odwrotnie, dla osób, które preferują  połączenie kuchni z salonem, w wielu mieszkaniach istnieje taka możliwość. Dodatkowym atutem są garderoby dostępne w kilku typach mieszkań.

Za wyjątkiem jednego mieszkania, każdy lokal posiada własny balkon lub taras. Mieszkańcy mieszkań na parterze będą mogli spędzać wolne chwile w zielonych, przydomowych ogródkach. Intymność zapewni ogrodzenie oddzielające poszczególne ogródki oraz odpowiednio zaaranżowana zieleń. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Automatycznie podnoszona brama wjazdowa strzeże dostępu do garażu podziemnego, w którym znajdują się miejsca postojowe. Oferujemy również miejsca o ponadstandardowej powierzchni , gdzie mogą parkować nawet większe, rodzinne lub terenowe samochody. W ofercie znajdują się też komórki lokatorskie.

Inwestor:


Egeria Development
ul. Zabrodzka 1G
52-336 Wrocław

tel. +48 662 137 781
email: sprzedaz@zabrodzka.pl

www.egeriadevelopment.pl

Historia:

Spółka Egeria Development powstała w 2006 r. W pierwszym okresie działalności Spółka koncentrowała się na doradztwie w zakresie zarządzania, informatyki, finansów i marketingu. Od 2009r. Spółka koncentruje się na działalności deweloperskiej.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: