Mieszkanie 2/6/1

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol 2/6/1
Powierzchnia 60.55m2
Pokoje 3
Kondygnacja 6
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Sienkiewicza 6 to nowa inwestycja, która łączy w sobie nowoczesną i funkcjonalną architekturę oraz położenie w samym centrum miasta. Sienkiewicza 6 to 88 mieszkań i powierzchnie usługowe na parterze w nowoczesnym budynku, który powstanie w sercu historycznego Wrocławia, w sąsiedztwie zabytkowej części miasta, Ogrodu Botanicznego i niewielkiej odległości od wrocławskiego Rynku. Bogata oferta mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o metrażu od 29 do 88m2 zapewnia możliwość wyboru spośród funkcjonalnych mieszkań z balkonami/tarasami o powierzchni nawet powyżej 80m2.

Dzięki swojemu położeniu Sienkiewicza 6 to świetny adres zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycje. Szczegółowo dopracowany styl i architektura, zapewniają maksymalny dostęp naturalnego światła do wnętrz mieszkań, dając wyjątkowy efekt, właściwy dla starannej architektury i projektowania przestrzennego. Sienkiewicza 6 to idealna okazja do zainwestowania z myślą o przyszłości, by żyć w świetnym, centralnie położonym punkcie orientacyjnym miasta.

Inwestor:


Sienkiewicza 6 Sp. z o.o.
Rynek 60
50-116 Wrocław

tel. 607 521 811
email: biuro@sienkiewicza6.pl

www.sienkiewicza6.pl

Historia:

Sienkiewicza 6 Sp. z o.o. wchodzi na wrocławski rynek nieruchomości z realizacją budynku mieszkalno-usługowego, który powstanie w samym centrum stolicy Dolnego Śląska, tuż obok wrocławskiego Rynku.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: