M-0.2

21.01.2015

Informacje o mieszkaniu

Sybol M-0.2
Powierzchnia 51.50m2
Pokoje 2
Kondygnacja parter
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Promenady Wrocławskie to unikalny w skali kraju projekt. Na 15 hektarowym obszarze zlokalizowanym jedynie 3 kilometry od wrocławskiego Rynku i wzdłuż głównej odnogi Odry, powstaje kompleksowa aranżacja przestrzeni miejskiej – Twoja nowa dzielnica Wrocławia.

Projekt Promenad Wrocławskich realizowany jest w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową oraz ul. Rychtalską, będącego najatrakcyjniejszą przestrzenią stolicy Dolnego Śląska. To tu wymagający Wrocławianie znajdą idealne miejsce do zamieszkania, pracy i rekreacji. Multifunkcjonalność dzielnicy i jej niepowtarzalny charakter to odpowiedź na wyzwania nowoczesnego miejskiego stylu życia, w którym liczą się wygoda, aktywność, wyrazistość i różnorodność. Na terenie dzielnicy powstaną wyodrębnione strefy – mieszkaniowo-usługowa i biurowa. Tereny zielone rozlokowane pomiędzy zabudowaniami dzielnicy zapewnią przestrzeń idealną do rekreacji i wypoczynku. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością promenady, usytuowanej wzdłuż Kanału Miejskiego rzeki Odry, a restauracje i kawiarenki zapewnią liczne możliwości spędzenia wolnego czasu.

W szerokiej gamie oferowanych lokali znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń, z ogródkami, balkonami lub przestronnymi tarasami. Dzięki zindywidualizowaniu potrzeb, swoje wymarzone „M” znalazło już na Promenadach prawie 400 Klientów, a kolejni mogą wybierać spośród bogatej oferty 250 mieszkań II i III etapu inwestycji.
 

W nowej dzielnicy zaplanowano także 90 000 m kw powierzchni biurowej. Powstały w 2012 roku biurowiec Promenady Epsilon, na swoją siedzibę wybrały takie firmy jak Quatar Airways, Impel S.A. czy Sinohydro. Tuż obok powstaje biurowiec Promenady Zita, do którego obecnie wprowadzą się pierwsi najemcy.

Całość koncepcji urbanistycznej, na bazie której powstawać będą kolejne kwartały, opracowała międzynarodowa pracownia architektoniczno – urbanistyczna INVI pod kierownictwem Guy’a Perry’ego, wyłoniona w wyniku międzynarodowego konkursu architektonicznego. Światowej klasy architekt znany jest z kompleksowego, nowoczesnego myślenia o przestrzeni publicznej.

Inwestor:


7D DevelopmentVantage Development S.A.
ul. Św. Mikołaja 12
Wrocław 50-125

tel. (+48 71) 79 83 577
email: biuro@vantage-sa.pl

www.vantage-sa.pl

Historia:

Vantage Development SA to spółka deweloperska obejmująca swoim zasięgiem cały kraj. Swoje działania w dużej mierze koncentrujemy na jednym z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych – Wrocławiu. Nasze aspiracje to zajęcie pozycji największego dewelopera na wrocławskim rynku budowlanym. Tutaj też realizujemy szereg dużych projektów zarówno mieszkaniowych, jak i biurowych.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: