Dom P19/1

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol P19/1
Powierzchnia domu 70.00m2
Powierzchnia działki 152.05m2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Tylko 4 km za wrocławskim Ołtaszynem, w kierunku Żórawiny, budujemy nowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia, wyjątkowa architektura oraz bardzo przystępne ceny to cechy wyróżniające naszą inwestycję spośród wielu innych.

Nasze budynki realizujemy w oparciu o tradycyjne technologie, a starannie zaprojektowaną architekturę dopełniają wysokiej jakości materiały wykończeniowe między innymi piaskowiec na elewacji. Każdy dom posiada również możliwość instalacji kominka, który wniesie przyjemne ciepło do Państwa domu i zredukuje koszty ogrzewania.

Osiedle Nowy Mędłów położone jest przy ul. Mieszka I, Dąbrówki oraz Piastów Śląskich w Mędłowie, stąd wywodzi się nazewnictwo wznoszonych domów.

Segment „Dąbrówka” jest propozycją dla 3 osobowej rodziny lub pary, 3 pokojowy, o 70 m2 powierzchni użytkowej, oferowany w cenie niewielkiego mieszkania we Wrocławiu, stanowi idealne rozwiązanie na początek.

  • Powierzchnia użytkowa 70 m2
  • Powierzchnia działki 150 m2

Inwestor:


Inwestgrupa Sp. zo.o.
ul. Szewska 10
Wrocław 50-122

tel. +48 71 342 12 37, +48 71 342 17 98
email: biuro@inwestgrupa.pl

www.inwestgrupa.pl

Historia:

Inwestgrupa to połączenie pasji, zaangażowania i doświadczenia spółek deweloperskich tworzących nową rzeczywistość.Sprzedawane przez nas mieszkania, domy jednorodzinne, lokale biurowe i apartamenty budowane są w oparciu o tradycyjne rozwiązania połączone z nowoczesną technologią i wysokimi standardami wykonania.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: