Dom 16.4

Komentarzy
Skomentuj 26.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol 16.4
Powierzchnia domu 183.89m2
Powierzchnia działki 745.02m2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Inwestycja w Wilkszynie, miejscowości położonej w odległości ok. 5 km od zachodniej granicy Wrocławia, zakłada wybudowanie niezależnego osiedla mieszkalnego na powierzchni ok. 27 hektarów wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną: siecią wodociągową, energetyczną, gazową, telekomunikacyjną oraz kanalizacyjną. Osiedle posiadać będzie pełną sieć komunikacyjną w postaci: dróg wewnętrznych, chodników, ciągów pieszo-jezdnych, zatok parkingowych oraz zjazdów indywidualnych na tereny posesji. Przedsięwzięcie będzie realizowane w 10 etapach, w ramach których powstanie zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, szeregowa, wielorodzinna oraz apartamenty. „Wiśniowa Góra” Spółki AS-BAU S.A. będzie jednym z największych przedsięwzięć deweloperskich na Dolnym Śląsku w przeciągu najbliższych kilku lat.

Osiedle „Wiśniowa Góra” wyróżniać się będzie przede wszystkim: nowoczesnymi, odważnymi rozwiązaniami, efektownymi przeszkleniami, niepowtarzalnością oraz nowatorstwem na tle inwestycji z wrocławskiego rynku nieruchomości, a zarazem funkcjonalnością, minimalizmem i wygodą.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 37 segmentów w zabudowie szeregowej (6 szeregów) i 13 domów jednorodzinnych wolnostojących. Osiedle domów będzie wyróżniać się kameralnym charakterem, starannie zaprojektowanymi strefami wejściowymi i oświetleniem.

Kolejne etapy przewidują zabudowę wielorodzinną oraz apartamenty. Budynki wielorodzinne zaprojektowano jako bryły złożone z niezależnych elementów z osobnymi wejściami z poziomu terenu. Łącznie ma powstać ok. 1500 mieszkań o powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 120 000 m².

Inwestor:


AS-BAU S.A.
Ul. Rogowska 117b
54-440 Wrocław

tel. 71 782 82 44
email: hoffmann@as-bau.pl

www.as-bau.pl

Historia:

AS-BAU S.A. od 1998 roku jest znanym i cenionym deweloperem na rynku wrocławskim. W ciągu 14 lat naszej działalności zrealizowaliśmy inwestycje na Muchoborze Wielkim, Złotnikach oraz w Krzeptowie, gdzie powstały kompleksowe osiedla składające się z budynków wielorodzinnych, zabudowy szeregowej, apartamentów, domów jednorodzinnych wolnostojących i dwulokalowych.

Zobacz pełną historię spółki