Dom 124/55

30.11.-0001

Informacje o mieszkaniu

Sybol 124/55
Powierzchnia domu 182.96m2
Powierzchnia działki 925.00m2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Dla osób, które myślą o zamieszkaniu w miejscu ukrytym wśród zieleni, z dala od zgiełku miejskiego, a jednocześnie znajdującym się w niedalekiej odległości od centrum Wrocławia, kuszącą propozycją jest podwrocławski Krzeptów – niewielka miejscowość, w Gminie Kąty Wrocławskie, położona tuż przy granicy z Wrocławiem.

W ramach całego osiedla zaprojektowano 197 domów w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej i dwulokalowej (bliźniaczej). Ze względu na wielkość terenu i skalę przedsięwzięcia plan zagospodarowania terenu opracowano jak dla odrębnej miejscowości, co dało możliwość niestandardowych rozwiązań. W centralnej części osiedla powstaje Rynek Krzeptowej Doliny z mieszkaniami  i lokalami usługowymi, który będzie miał wewnętrzny plac o funkcji usługowo-rekreacyjnej. Będzie to doskonałe miejsce do spotkań towarzyskich i relaksu.

O atrakcyjności nieruchomości  zlokalizowanych w Krzeptowej Dolinie świadczy wybudowany plac zabaw dla najmłodszych, korty tenisowe oraz możliwość wyboru wielkości działek pod zabudowę. Teren 25 hektarów został podzielony na działki o powierzchni od ok. 700 m2 do 1200 m2.

W ofercie Spółki znajdują 100-metrowe domy dwulokalowe oraz domy jednorodzinne wolnostojące. Wśród nich dostępne są projekty domów o powierzchni  ok. 110 m2, 126 m2, ok. 150 m2 oraz 180m2. Projekty wyróżniają się dużą funkcjonalnością. W każdym z nich na parterze można wydzielić strefę dzienną – salon z kuchnią i np. jadalnią, toaletę, pomieszczenie gospodarcze, a  w większych powierzchniowo domach, dodatkowo pokój i łazienkę. Na drugim poziomie natomiast znajduje się strefa sypialniana z 3 pokojami, łazienką i w zależności od projektu – garderobą.

Inwestor:


AS-BAU S.A.
Ul. Rogowska 117b
54-440 Wrocław

tel. 71 782 82 44
email: hoffmann@as-bau.pl

www.as-bau.pl

Historia:

AS-BAU S.A. od 1998 roku jest znanym i cenionym deweloperem na rynku wrocławskim. W ciągu 14 lat naszej działalności zrealizowaliśmy inwestycje na Muchoborze Wielkim, Złotnikach oraz w Krzeptowie, gdzie powstały kompleksowe osiedla składające się z budynków wielorodzinnych, zabudowy szeregowej, apartamentów, domów jednorodzinnych wolnostojących i dwulokalowych.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: