Dom 4

04.05.2013

Informacje o mieszkaniu

Sybol 4
Powierzchnia domu 103.65m2
Powierzchnia działki 80.59m2
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Dom w zabudowie szeregowej, który powstanie w Kiełczowie - niecały 1 km od granic Wrocławia - ul. Modrzewiowa. Inwestycja położona będzie w miejscu otoczonym nowo wybudowanymi domkami, co przyczyni się do bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców. Największym atutem Kiełczowa jest bardzo dobre położenie względem Wrocławia i doskonałe połączenia drogowe. W najbliższym czasie powstanie w odległości około 1,5-2 km od ul. Modrzewiowej obwodnica autostradowa Wrocławia, która zapewni szybkie połączenie z centrum i innymi dzielnicami miasta. W Kiełczowie znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum. W okolicy funkcjonują również dwa przedszkola gminne. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się centrum handlowe Korona. Bezpośredni dojazd do Kiełczowa z Wrocławia umożliwia komunikacja miejska – linia 611. Domy charakteryzować się będą funkcjonalnym wnętrzem. Na parterze zaprojektowano słoneczny salon połączony z kuchnią. Z salonu wyjście na ogród. Ponadto na parterze znajduje się jeszcze toaleta oraz garaż. Na piętrze domu znajdują się trzy sypialnie, garderoba oraz łazienka. Domki te również ze względu na bardzo dobre docieplenie elewacji (styropian 14 cm) będą spełniały najsurowsze normy energooszczędności. W ciągu ostatnich lat Kiełczów stał się jednym z najatrakcyjniejszych mieszkaniowo rejonów Wrocławia, co dostrzegli Klienci, chętnie kupujący domy właśnie tutaj.

Inwestor:


Vega Deweloper
al. Karkonoska 8
50-015 Wrocław

tel. 69 862 01 61
email: biuro@vega-developer.pl

www.vega-developer.pl

Historia:

Jesteśmy firmą deweloperską działającą na terenie Wrocławia i okolic. Budujemy domy w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej, szeregowej i mieszkania.

Nasze inwestycje staramy się lokować w atrakcyjnych dzielnicach Wrocławia oraz najbliższych okolicach. Realizacje nasze powierzamy tylko doświadczonym wykonawcom.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: