D1/4/M3

09.02.2015

Informacje o mieszkaniu

Sybol D1/4/M3
Powierzchnia 60.91m2
Pokoje 3
Kondygnacja 4
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

W samym sercu tętniącego życiem miasta tworzymy wyjątkowe miejsce. Zaledwie 4 kilometry od wrocławskiego Rynku, na skraju malowniczego Parku Skowroniego powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy CENTAURIS – swoista oaza spokoju i komfortu.

Inwestycja realizowana jest w prestiżowej dzielnicy Wrocławia: Krzyki – Borek. Lokalizacja w kwartale ulic Ślężnej, Działkowej i Brossa, umożliwia swobodny dostęp do najważniejszych punktów aglomeracji wrocławskiej. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo osiedla z Parkiem Skowronim – wymarzonym miejscem do rodzinnego wypoczynku, codziennej aktywności fizycznej, czy relaksu. To wyjątkowe połączenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną w pełni korzystać z możliwości jakie daje miasto, a jednocześnie chcą żyć w otoczeniu zieleni, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Osiedle będzie realizowane w 5 etapach. Dwa z nich są już gotowe i pod szczęśliwą gwiazdą Centauris zamieszkało ponad 500 mieszkańców. W rozpoczętym właśnie III etapie oferujemy Państwu kolejne 103 lokale. Planowany termin ukończenia budowy to IV kwartał 2015 roku. Wszystkie mieszkania są przestronne, doskonale doświetlone i wykonane z troską o komfort życia przyszłych domowników. Poczucie luksusu potęgują przestronne tarasy i balkony z widokiem na park. W trosce o wygodę mieszkańców zadbaliśmy także o łatwy dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej zlokalizowanej w parterze budynku I etapu. Atrakcyjną ofertę już niebawem uzupełni powstający nieopodal Park Handlowy Galaktyka.

Dlaczego CENTAURIS?
Główną ideą towarzyszącą projektowaniu inwestycji Centauris było stworzenie przestrzeni idealnej. Miejsca gdzie nowoczesna architektura i funkcjonalne rozwiązania zapewnią komfort codziennego życia. Miejsca skąd wszędzie jest blisko. Miejsca gdzie zarówno natura jak i wielkomiejskość będą na wyciągnięcie ręki. Miejsca, gdzie każdy może poczuć się szczęśliwy.

Centauris – Zamieszkaj pod szczęśliwą gwiazdą.

Inwestor:


7D DevelopmentVantage Development S.A.
ul. Św. Mikołaja 12
Wrocław 50-125

tel. (+48 71) 79 83 577
email: biuro@vantage-sa.pl

www.vantage-sa.pl

Historia:

Vantage Development SA to spółka deweloperska obejmująca swoim zasięgiem cały kraj. Swoje działania w dużej mierze koncentrujemy na jednym z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych – Wrocławiu. Nasze aspiracje to zajęcie pozycji największego dewelopera na wrocławskim rynku budowlanym. Tutaj też realizujemy szereg dużych projektów zarówno mieszkaniowych, jak i biurowych.

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: