0-B1

03.01.2015

Informacje o mieszkaniu

Sybol B1
Powierzchnia 75.4m2
Pokoje 3
Kondygnacja parter
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 1A na Krzykach na granicy Ołtaszyna i Partynic powstanie czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 28 mieszkaniami oraz jednym lokalem usługowym wśród istniejącej zabudowy jedno i wielorodzinnej. W bezpośrednim sąsiedztwie jest kompleks sportowy, na którym znajduje się boisko do piłki nożnej i koszykówki oraz siłownia, gdzie aktywnie można spędzić swój wolny czas w oderwaniu od pośpiechu życia codziennego.

Jednym z wielu atutów inwestycji są przestrzenne, przemyślane i funkcjonalne układy mieszkań. Najmniejsze będzie miało około 27 mkw, a największe 81 mkw. W naszej ofercie znajdą Państwo kawalerki jak i mieszkania dwu-, trzy-, a nawet czteropokojowe. Każde z mieszkań wyposażone będzie w niezbędne instalacje w tym internetową, telefoniczną, TV oraz domofonową. Budynek z parkingiem podziemnym będzie wyposażony w windę, a komfort mieszkania dodatkowo poprawią ogródek, balkon lub przestronny taras przewidziane dla każdego z lokali. W budynku przewidziano również komórki lokatorskie.

Lokalizacja od dawna cieszy się zainteresowaniem osób chcących kupić mieszkanie w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych. Zajmujący 74ha zieleni teren w okresie letnim pozwala w gronie najbliższych uczestniczyć w roli kibica w organizowanych wyścigach konnych, jak również spędzać czas wolny na spacerach i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Liczne ścieżki rowerowe powstałe min. przy ulicy Zwycięskiej oraz bliskość Parku Południowego w połączeniu z dobrą komunikacją z centrum Bielan Wrocławskich, autostradą A4 i AOW oraz centrum miasta, powodują że mieszkanie poza ścisłym centrum nie musi oznaczać uciążliwych dojazdów do miejsca pracy jak również braku miejsca na odpoczynek w ciszy po całym dniu w niej spędzonym.

Termin rozpoczęcia inwestycji nastąpi w 2014 roku, a zakończenia na koniec 2015 roku.

Inwestor:


Comex Deweloperstwo
ul. Maślicka 154
54-107 Wrocław

tel. 71 354 40 29, 71 354 39 53, 785 909 095
email: deweloperstwo@comex.wroc.pl

www.comex.wroclaw.pl

Historia:

COMEX prowadzi swoją wieloprofilową działalność nieprzerwanie od roku 1990. Od roku 2005 COMEX realizuje kameralne inwestycje deweloperskie na obszarze Wrocławia oraz w jego najbliższym sąsiedztwie. 

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: