1-C18

29.12.2014

Informacje o mieszkaniu

Sybol 1-C18
Powierzchnia 60.60m2
Pokoje 3
Kondygnacja 5
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

Jesionowa 40 to kompleks czterech budynków mieszkalnych, położonych w bardzo dogodnym miejscu Wrocławia. Nasze osiedle budowane jest na obrzeżach Wrocławia (dokładnie w części południowo-wschodniej), pomiędzy ul. Hubską, ul. Bardzką, Al. Armii Krajowej, a bocznicami kolejowymi przy Dworcu Wrocław Główny), gdzie będą mieli Państwo zapewniony spokój, ciszę oraz komfort mieszkania w miejscu oddalonym od ruchliwych dróg. Jednocześnie dojazd do centrum zajmie Państwu tylko 10 minut.

Dbając nie tylko o komfort i wygodę naszych przyszłych mieszkańców, ale i bezpieczeństwo, zamierzamy ogrodzić osiedle z trzech stron oraz założyć na terenie osiedla 24 godzinny monitoring. Otoczenie naszych budynków wielorodzinnych będzie wypełnione zielenią, wewnętrzne drogi oraz chodniki będą oświetlone. W centrum terenu postawiony będzie duży plac zabaw dla dzieci, ogrodzony i wyposażony w atestowane przyrządy do zabaw. Na wszystkich zieleńcach wyznaczone będą ścieżki.

Jesteśmy w trakcie budowy Budynku nr 2, który już w grudniu 2012 roku będzie oddany do użytkowania. W obiekcie przewidziano lokalizację 5 klatek schodowych, z których dostępne będzie 105 mieszkań (po trzy mieszkania na kondygnacji na klatce schodowej). Na kondygnacji są dwa mieszkania dwupokojowe z salonem z aneksem kuchennym oraz jedno mieszkanie z salonem z aneksem kuchennym (kawalerka). Każdą klatkę schodową wyposażono w windę, umożliwiającą dostęp osobom niepełnosprawnym do garażu podziemnego oraz do mieszkań. W obrębie klatki schodowej na poziomie piwnicy wydzielone zostało pomieszczenie, umożliwiające pozostawienie wózka dziecięcego lub rowerów. W części podziemnej obiektu znajduje się garaż - stanowiska postojowe i platformy garażowe. Poza podziemnymi garażami, przy budynkach będzie wyznaczonych 80 miejsc parkingowych zewnętrznych.

W ofercie posiadamy mieszkania od 39 m2 (kawalerki) do ok 62 m2 (mieszkania dwupokojowe). Większość mieszkań posiada balkony lub (mieszkania parterowe) przestronne tarasy. Nasze mieszkania są przestronne, pomieszczenia odpowiednio oświetlone (salony położone od strony południa, gdzie słońce operuje przez większość dnia natomiast sypialnie umiejscowione są od strony północy, tak aby oświetlenie było odpowiednio stonowane). Dodatkowo w niektórych projektach, na specjalne życzenie Klienta, możemy zmienić rozłożenie pokoi.

MIESZKANIE DWUPOKOJOWE:

Nasze mieszkania dwupokojowe są jasne, przestrzenne i zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców. Aneks kuchenny i salon oddzielone są od pokoju wypoczynkowego i sypialni, tak aby zapach potraw i dźwięk telewizora nie przeszkadzał w wypoczynku. Obszerny przedpokój daje możliwość na postawienie większej szafy na ubrania. Łazienka usytuowana jest pomiędzy pomieszczeniami wypoczynkowymi (pokój, sypialnia) a kuchnią i salonem. Od strony kuchni i salonu umiejscowiony jest duży balkon (lub na parterze - co najmniej 33 metrowy taras) natomiast w niektórych mieszkaniach od strony sypialni jest jeszcze jeden, mały balkonik.

KAWALERKA:

Kawalerki zostały zaprojektowane w ten sposób, aby mieszkańcy mieli jak najwięcej przestrzeni i czuli się w swojej kawalerce komfortowo. Aneks kuchenny wraz z salonem spełniają również funkcję wypoczynkową. Duży przedpokój pozwala na zamontowanie standardowej szafy. Naprzeciwko przedpokoju, oddzielona od kuchni i salonu, umiejscowiona jest łazienka. Kawalerki nie posiadają balkonów, oprócz kawalerek na parterze, gdzie znajdują się duże tarasy (ok. 17m2 ).

Oferujemy pomoc w załatwianiu formalności kredytowych.

W celu usprawnienia procesu zakupu mieszkania, z myślą o naszych Klientach, oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z płatnością. W naszym biurze nie tylko otrzymają Państwo informacje dotyczące mieszkań, ale i dzięki naszym doradcom, dowiedzą się Państwo jaka oferta będzie dla Państwa najbardziej atrakcyjna. Dodatkowo w tym samym miejscu możemy zająć się całym procesem kredytowym (weryfikacja zdolności kredytowej, kompletowaniem dokumentów oraz wypełnianiem wniosków i opieką sprzedażową), dzięki czemu oszczędzimy Państwa czas.

III Etap - Budynek nr 1 i 3

Inwestor:


JESIONOWA 40 Sp. z o.o SKA
ul. Jesionowa 40
50-504 Wrocław

tel. 71 390 75 95
email: monika.marszalek@jesionowa40.pl

www.jesionowa40.pl

Historia:

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: