1-2B

03.01.2015

Informacje o mieszkaniu

Sybol 2B
Powierzchnia 74.21m2
Pokoje 3
Kondygnacja 1
Status Wolne
Rzut

Opis inwestycji

VIDA Park to – leżący we wrocławskiej malowniczej dzielnicy Widawa, przy ulicy Fryzjerskiej  - zespół budynków bliźniaczych zaprojektowanych w zgodzie z najnowszymi trendami estetycznymi, technologicznymi oraz przemyślanymi funkcjonalnościami ułatwiającymi mieszkańcom codzienne życie. Jest to miejsce idealnej równowagi pomiędzy dającą wytchnienie naturą, a tętniącą życiem aglomeracją Wrocławia. Spokojna, pełna zieleni okolica pozwoli Państwu wypocząć po pracy oraz, w domowym zaciszu, skupić się na tym co naprawdę ważne – pozostawić na chwilę zgiełk miasta i odnaleźć przyjemność w codziennych aktywnościach. Spędzić czas z najbliższymi. To jednak nie wszystko. Doskonała i przemyślana lokalizacja osiedla, które od autostradowej obwodnicy Wrocławia dzieli zaledwie jeden kilometr oraz bliskość komunikacji miejskiej (najbliższy przystanek jest oddalony od osiedla o jedyne 300 metrów) sprawia, że w dowolnym momencie możecie Państwo z łatwością wrócić do korzystania z tempa i uroków miejskiego życia.

Dodatkowym atutem i niewątpliwą zaletą inwestycji są położone w jej bliskim sąsiedztwie atrakcje, takie jak: stadnina koni, ścieżki rowerowe i szlaki spacerowe, pole golfowe Toya oraz centrum handlowe Marino.

W ramach przedsięwzięcia, oferujemy Państwu 12 mieszkań dwu- i trzy- pokojowych w sześciu dwukondygnacyjnych budynkach w zabudowie bliźniaczej o metrażu od 54 do 74 mkw. W każdym z budynków będą tylko dwa mieszkania – na parterze i na piętrze. Wszystkie mieszkania są jednopoziomowe, mieszkania na piętrze nie mają skosów z racji płaskiego dachu. Każde z mieszkań posiada indywidualne wejście i do każdego z nich, zarówno na parterze jak i na piętrze należeć będzie ogródek z bezpośrednim wejściem z mieszkania. Na terenie inwestycji znajdować się będzie naziemny parking dla samochodów. Całość inwestycji zostanie ogrodzona – wyposażona w automatyczną bramę wjazdową..

Inwestor:


Comex Deweloperstwo
ul. Maślicka 154
54-107 Wrocław

tel. 71 354 40 29, 71 354 39 53, 785 909 095
email: deweloperstwo@comex.wroc.pl

www.comex.wroclaw.pl

Historia:

COMEX prowadzi swoją wieloprofilową działalność nieprzerwanie od roku 1990. Od roku 2005 COMEX realizuje kameralne inwestycje deweloperskie na obszarze Wrocławia oraz w jego najbliższym sąsiedztwie. 

Zobacz pełną historię spółki

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: