Złota Podkowa III

05.02.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Zwycięska, 53-033 Wrocław
Zakresy cen 280 051 zł - 447 000 zł
Planowana data oddania inwestycji gotowe do oddania
Całkowita ilość lokali 52
Liczba kondygnacji 4
Media prąd, c.o., woda
Informacje dodatkowe miejsca postojowe, balkony
Zabezpieczenia domofon

Opis inwestycji

Osiedle Złota Podkowa to kameralny kompleks mieszkalno- usługowy, położony na zielonych Partynicach, na południu Wrocławia. Oferta osiedla skierowana jest do tych z Państwa, którzy szukają równowagi pomiędzy spokojnym życiem rodzinnym a codzienną aktywnościa życia codziennego. Osiedle otacza ponad 80 hektarów terenów zielonych - jednocześnie inwestycja znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Złota Podkowa stanowi również odpowiedź na potrzeby osób poszukujących najwyższej jakości oraz dbających o bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału.

Osiedle Złota Podkowa to kameralny kompleks mieszkalno- usługowy, położony na zielonych Partynicach, na południu Wrocławia. Oferta osiedla skierowana jest do tych z Państwa, którzy szukają równowagi pomiędzy spokojnym życiem rodzinnym a codzienną aktywnościa życia codziennego. Osiedle otacza ponad 80 hektarów terenów zielonych - jednocześnie inwestycja znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Złota Podkowa stanowi również odpowiedź na potrzeby osób poszukujących najwyższej jakości oraz dbających o bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału.

Lokalizacja i otoczenie

Złota Podkowa położona jest przy ul. Zwycięskiej, w prestiżowej dzielnicy Krzyki – Partynice na południu Wrocławia. Blisko 80 hektarów terenów zielonych w bezpośrednim otoczeniu, niska zabudowa ze spadzistymi dachami oraz sąsiedztwo obiektów rekreacyjnych zapewnią Państwu przyjemność codziennych powrotów do domu oraz szerokie możliwości organizacji czasu wolnego. Bezpośrednio za Państwa oknami widoczny jest Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, miasteczko Western Jack’s City oraz Średniowieczny Fort. Alternatywę dla aktywnego wypoczynku stanowi leniwy spacer do Parku Południowego.

Zielona enklawa na południu miasta jest jednocześnie doskonale skomunikowana z kluczowymi punktami Wrocławia. Dzięki sąsiedztwu ulic Karkonoskiej oraz Ślężnej nasi Mieszkańcy cieszą się oszczędnością czasu potrzebnego na codzienne dojazdy do pracy. Równie blisko stąd od węzła bielańskiego z największym kompleksem centrów handlowych oraz autostrady A4. Bezpośrednio przed inwestycją przebiega linia komunikacji miejskiej, ułatwiająca powrót ze szkoły bez każdorazowej potrzeby wykorzystania samochodu.

Intensywny rozwój dzielnicy na przestrzeni lat 2002 – 2008 zaowocował popularnością miejsca wśród osób poszukujących optymalnej równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym a bezpieczeństwem i spokojem życia rodzinnego. Partynice postrzegane są obecnie jako drugie, obok Biskupina i Sępolna, idealne miejsce do życia we Wrocławiu.

Architektura i standard wykończenia

Spadziste dachy i niska zabudowa kojarzą się przede wszystkim z bezpieczeństwem, prywatnością i komfortem. Dlatego zaprojektowaliśmy zgrabne budynki wyrastające pośród zieleni zaledwie na 3-4 kondygnacje oraz czerwone, spadziste dachy.

Szczególną uwagę przywiązywaliśmy również do zapewnienia mieszkańcom prywatności. Zastosowaliśmy optymalny układ budynków i umieściliśmy na kondygnacji trzy lub pięć mieszkań, dzięki czemu będziesz czuł się swobodnie i bezpiecznie.

Pastelowa kolorystyka, drewniane elementy elewacji oraz infrastruktura osiedla pełna zieleni oraz ciepłego oświetlenia części wspólnych sprawia, iż wielokrotnie podczas prezentacji naszej oferty spotykaliśmy się ze skojarzeniami Złotej Podkowy z krajobrazem domków jednorodzinnych.

W podjęciu decyzji ważnym czynnikiem jest również standard mieszkań - na Złotej Podkowie wysoki "standard Premium" ujęty jest w cenie. W ramach wyposażenia mieszkań oferujemy wysokiej jakości okna drewniane, granitowe parapety oraz luksusowe klatki schodowe z balustradami wykonanymi z kutego żelaza, szkła oraz drewna.

Infrastruktura osiedla

Tworząc projekt Złotej Podkowy zadbaliśmy, aby każdy element przestrzeni był odpowiednio zagospodarowany, zapewniał wygodę mieszkańcom oraz dodawał uroku otoczeniu. Kompleksowa infrastruktura obejmuje niezliczoną ilość trawników, klombów, drzew oraz krzewów, a także mini park o łącznej powierzchni aż 0,5 hektara! Dla najmłodszych stworzyliśmy dwa place zabaw, dla trochę starszych - trasy spacerowe z ławeczkami w otoczeniu bogatej roślinności. W ramach Osiedla powstaje także kameralny pasaż 31 lokali handlowo - usługowych pozwalających na szybkie i wygodne zakupy pod domem, rodzinne wizyty w restauracji czy spotkania w salonie kosmetycznym z przyjaciółką.

Osiedle jest ogrodzone i monitorowane, by zmaksymalizować poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, pozwolić dzieciom wyszaleć się na huśtawkach oraz ze spokojem pozostawić mieszkanie i samochód podczas weekendowych wypadów za miasto.

W toku tworzenia I etapu osiedla, zamieszkanego przez przeszło 350 szczęśliwych rodzin oraz II etapu, obejmującego blisko 300 mieszkań dołożyliśmy wszelkich starań, by wizualizacje odzwierciedlające Państwa marzenia o idealnym miejscu do życia jak najdokładniej przeobrazić w rzeczywistość.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Rafin Developer
ul. Piłsudskiego 100-102
50-014 Wrocław

tel. 071 788 78 88
email: biuro.sprzedazy@rafin.pl

www.rafin.pl

Historia:

Dzięki intensywnej pracy na rzecz Klientów, Firma szczyci się dziś znaczącą i stabilną pozycją rynkową. Kapitał zakładowy - w wysokości 200 000 000 zł - pozwala Spółce na śmiałe plany rozwojowe oraz stałe zwiększanie liczby zrealizowanych i planowanych inwestycji. Nowe mieszkania, w dzielnicach miasta Wrocławia o tej renomie jak Krzyki, Partynice, Zakrzów - to bardzo dobra inwestycja kapitału. 

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia Pokoje Kondygnacja Cena Status Rzuty Szczegóły
K1-M04 45.91 m² 2 parter 280 051 zł Wolne
K1-M03 50.53 m² 2 parter 308 233 zł Wolne
K1-M07 54.19 m² 2 1 322 202 zł Wolne
K3-M19 55.14 m² 3 3 336 354 zł Wolne
K3-M20 58.49 m² 3 3 343 735 zł Wolne
K3-M18 60.78 m² 2 3 370 758 zł Wolne
K1-M11 64.69 m² 3 2 394 609 zł Wolne
K2-M12 73.95 m² 4 3 444 629 zł Wolne
K3-M17 68.74 m² 2 3 419 314 zł Wolne
K2-M06 74.22 m² 3 1 447 000 zł Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: